Rüya Yorumları Rüyada ölünün konuşması

ortmenhanimkiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2022
20
-65
43
Hayırlı akşamlar. Yaklaşık 7 ay önce anneannemi kaybettik. Bugün dayım anneannemi rüyasında görmüş. Annem için beni hiç aramıyor sormuyor demiş. Annem normalde 15 günde bir gider mezarlığa. Ama rüyasında aramıyor sormuyor demiş sizce ne anlamı vardır bunun. Allah razı olsun cevap verenlerden şimdiden.

Öncelikle başınız sağolsun, allah rahmet etsin anneannenizin ruhuna.
Bende canım anneannemi kaybettiğimde bu tarz rüyalar görürdüm, daha doğrusu her özlemim depreştiğinde görüyorum onu o gece muhakkak.

Bu konularda, daha çok dini bilgilerde güvendiğim donanımı olan yakınlarıma sorduğumda bağ kopmaz her zaman devam eder dediler, dua istiyor aklınıza geldikçe dua edin bol bol dediler.
Dua edin sizde, gerçekten hem sizin içinize hem de bedenen göçmüş insanlara ferahlık verdiğine inanıyorum.

Rüya yorumlama burada sorulabilecek bir konu olduğunu düşünmüyorum. Bilinçaltı vs de olabilir

Kızlar selam
Eşim rüyasında ölmüş dedesini görüyor ve dedesine sarılmak istiyor dedeside yüzüne tokat geçiriyor ve sonra onu yaşlı bi kadının yanına götürüyor
Kadın eşimi gördüğü gibi parmağından yüzüğünü çekip alıyor ve bunu artık takma bu yüzük uğursuz diyo
Biz çok etkilendik sizce nedir bu rüyanın anlamı

X