Rüyalarım benı depresyona sokacak bıktım

Eşimde öyle diyor anlatıyorum bazen halimi bişey olacak diye korkuyorum sana diyor şuan hayatımızdan çıktılar ama ben bi türlü sevinemiyorum kaygı bozukluğu var birazda ondan galiba bebek düşünüyorum kadın doğum doktorum ilaç kullanma dedi terapiye gidecektim bulunduğum şehirde devlet hastanesinde yok özel olarak gitsem pahalı geldi kendi kendimi tekin ediyorum sürekli ama bilinç altım işte teşekkür ederim bu arada 🌺
Nasil insanlari bu kadar uzebiliyorlar neler yasatiyorlar boyle hayatini etkileyecek kadar ya sinir oluyorum...

Kuzum beyhan budak ve diger uzman videolarini mutlaka izle youtubeda ayrica altta yorumlayanlar oluyor onlari da oku neyi nasil yendiklerini ,sorunlarini ,herseyi yaziyorlar iyi gelir

Nasil insanlari bu kadar uzebiliyorlar neler yasatiyorlar boyle hayatini etkileyecek kadar ya sinir oluyorum...

Kuzum beyhan budak ve diger uzman videolarini mutlaka izle youtubeda ayrica altta yorumlayanlar oluyor onlari da oku neyi nasil yendiklerini ,sorunlarini ,herseyi yaziyorlar iyi gelir
Bilmiyorum canım anlatabileceğimi zannetmiyorum ben öyle insanları ama keşke bu kadar önemsemesem keşke elimde olmuyor ama
Tamam kuzum izlerim çok teşekkür ederim bazı olumlamalar dinliyorum zaten kendi mi bişeyler le oyalamasam kafamın içi durmuyor
Bi yandan da düşünüyorum diyorum tamam kötü şeyler yaşadım belki çoğu insanın kaldıramayacağı şeyler yaşadım şu son 2 yılda ama geçti gitti hangisi kalıcı hepsi kötü bi anıda olsa zamanın gerisinde kaldı ama kaygılarım izin vermiyor mutlu olamıyorum hayatım hep böyleydi en son bir yıl önce bi gittim psikiyatıra adam bana şey dedi düşün böyle hayat yaşanmaz geçmez böyle resmen işkence dedi

Hakkımı helal etmediğim iki kişi rüyama giriyor. Bir gün birini diğer gün ötekini görüyorum. Her gün onlarla alakalı rüyalar görüyorum. Kafamda bitti sıkıntı o değil ama sanırım onlarda öyle değil. Hatta rüyasını gördüğüm biri bana hemen rüyanın ertesi sonra yazıp benle iletişime geçti oysa kı aylardır alakamız yoktu. Görmemezlikten geldim cevaplamadım. Her yerden silmiştim. Enerjim bitmiş sömürülmüş gibi uyanmaktan bıktım bunu yaşayan var mı :KK43:
Rüya günlüğü tutmanızı öneririm. Gördüklerinizi o deftere yazın. Hislerinizi, mekanı, olayları... Bir psikolog demişti, "bilinçaltı çöplerle dolar, o çöpleri boşaltmanın yolu deftere yazmaktır" diye. Bu arada çöpleri boşuna taşıyıp kendinize yük etmeyin bu hayatta, affedin gitsin. Tabii ki affetmek söylendiği kadar kolay bir eylem değildir. Affedip etmediğinizi şu şekilde anlayabilirsiniz; o kişinin başına iyi bir şey geldiğinde duygularınız nötr kalabiliyorsa, bingo başarmışsınız demektir💃🏽

Birisini affederek aslında kendimize iyilik yapmış oluyoruz. Salın ipini gitsin kalbinizde ki o nefret balonunun. Yazık günah onu düşüneceğinize Johnny Deep, Breadley Cooper falan düşünün.
yok ben george clooney alayım adamdaki o karizma kimsede yok🤣

Hakkımı helal etmediğim iki kişi rüyama giriyor. Bir gün birini diğer gün ötekini görüyorum. Her gün onlarla alakalı rüyalar görüyorum. Kafamda bitti sıkıntı o değil ama sanırım onlarda öyle değil. Hatta rüyasını gördüğüm biri bana hemen rüyanın ertesi sonra yazıp benle iletişime geçti oysa kı aylardır alakamız yoktu. Görmemezlikten geldim cevaplamadım. Her yerden silmiştim. Enerjim bitmiş sömürülmüş gibi uyanmaktan bıktım bunu yaşayan var mı :KK43:
Kendi içinizde affedin. Affetmediğimiz herşey bilincimizde koca bi yük.

Ahh benim rüyalarımı bir bilseniz. Bazılarının devamı oluyor 😀
2 hayat yaşıyorum
Rüyalarımdaki ben ve dünyadaki ben
Abartmıyorum.
Bu banada oluyor fakat rüyanın devamını görünce hatırlıyorum
Eski rüyayi hatırlamıyorum ama rüyamda hatırlıyorum herşeyi
Uyanınca hiç birini hatırlamıyorum
Fakat bişeylerin devamını gördüğümü biliyorum 🥴🥴🥴

Bende ruyamda surekli olmus babam la ilgili kabus gorurdum ucurum yilan yangin bogulma
Bize babalik yapmadi küs öldu
Sonra 1 gun ruyamda beni rahat birak dedi sonra hic dusunmedim yasattiklarini
Ne zamandir kabus gormuyorum

Bilinç düzeyinde kapanmayan konular , bilinçdışı düzeyde kapanmak için rüyalarda kendisini gösteriyor genelde. Karşı tarafın bitirip bitirmem eşiyle ilgisi yok. Bitirmek için belki bask yollar vardır

Rüyanızı tam hatırlıyomusunuz bana çıkıp şimdi bi abla diycek yaa sen napıyorsun günah diycek çünkü daha önce yaşadım özelden yazın rüyanızı yorumlıyayım

Ben de çok kaygili biriyim ve asiri ruya goruyorum.Her sabah dislerimi sıkmis olarak o
Uyaniyorum ve cenem agriyor.Bu yuzden disim bile kirildi ama bir turlu cözemiyorum bu sorunu.

X