Rüyamı yorumlar mısınız acaba

jun_jandi

İllede Sen
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2013
2.667
511
27
Arkadaşlar arefe günü yattım uyudum ertesi gün işe gideceğim diye ve rüyamda bir erkek var yanı işte çalıştığım bana aşk itirafı yapıyor sana aşık oldum filan kalktım garip rüya aman dedim yemek yedim ve işe gittiğimde bu kişi bayrağımı kutladı hiç bir kız ile tokalaşmadı tek benim elimi sıktı gerçekte neyse eve geldim ikinci gün izinliydim üçüncü günü dün çalıştım cumartesi izin yapacağım ama yorgunluktan uyudum bu sefer rüyamda beni motoru yok normalde yani bildiğim kadarıyla ama bir motora bindiriyor aynı anda ikimiz işten çıkıyoruz bana evlilik teklifi ediyor bu kişi sabah böyle uyandım birde bana diyor o konuştuğun kişiye güvenme o çocuk iyi biri değil senin kaderin benim gibi konuşuyor şimdi herkes belki bilinçaltı der ama normalde aklıma gelmeyen biri yani iş arkadaşım hiç sevgilim olur gözüyle bakmadım hiç mi hiç düşünmedim ama rüya garip sürekli aynı kişiyi aynı anları görür gibiyim biri beni aydınlatırsa sevinirim

İkinizin de hayatında biri yoksa bir adım atın bence ilerisi nasip kısmet
İkimizde şuan kimse yok hayatımzda bende biri vardı güvenmiyorum diye konuşmadım o kişi ile ve ilk rüyamdan sonra uyandım işe gittim kasa onaylamaya giderken önüme çıktı bayramımk kutladı ve elimi sıktı tokalaştı ama arkadan gelen kızlara bişey yapmadı şaşırdım dünde evlenme teklifi etti rüyamda kabul ediyordum elini tutmuştum baya değişik rüya o da ilk işe geldiğinde nişanlanmaya karar vermiş yıllar önce ve askere gitmiş izin gününde o nişanlanacağı kız başkası ile evlenmeye karar vermiş ondan sonra güvenini kaybetmiş ve evlenmekten kimse ile vazgeçmiş bende aynı durum bende de oldu biri evlenmek istiyordu benimle acele ediyordu sonra başka kızla nişanlandı o da ben güvenmiş gibi oldum son zamanlarda ılımlı bakarken dedim sadece muhabbet bu son üç gündür ısrarla rüyama giriyor hiç de onunla sevgili olmak gibi hayal isteğim yokken kafam karıştı biraz

İkimizde şuan kimse yok hayatımzda bende biri vardı güvenmiyorum diye konuşmadım o kişi ile ve ilk rüyamdan sonra uyandım işe gittim kasa onaylamaya giderken önüme çıktı bayramımk kutladı ve elimi sıktı tokalaştı ama arkadan gelen kızlara bişey yapmadı şaşırdım dünde evlenme teklifi etti rüyamda kabul ediyordum elini tutmuştum baya değişik rüya o da ilk işe geldiğinde nişanlanmaya karar vermiş yıllar önce ve askere gitmiş izin gününde o nişanlanacağı kız başkası ile evlenmeye karar vermiş ondan sonra güvenini kaybetmiş ve evlenmekten kimse ile vazgeçmiş bende aynı durum bende de oldu biri evlenmek istiyordu benimle acele ediyordu sonra başka kızla nişanlandı o da ben güvenmiş gibi oldum son zamanlarda ılımlı bakarken dedim sadece muhabbet bu son üç gündür ısrarla rüyama giriyor hiç de onunla sevgili olmak gibi hayal isteğim yokken kafam karıştı biraz
bekar iki kişisiniz bir etkileşim olmuş büyük ihtimalle aranızda kahve içmeyi teklif edin sonuçta tanışıyorsunuz sonrasında ondan bir adım beklersiniz

bekar iki kişisiniz bir etkileşim olmuş büyük ihtimalle aranızda kahve içmeyi teklif edin sonuçta tanışıyorsunuz sonrasında ondan bir adım beklersiniz
Maaş yatınca söylesem yanlış anlar mı diye düşündüm ama sonra ne olursa olsun dedim kahve teklifi edeceğim Türk kahvesi yapmayı çok seviyor ilk geldiği zaman bizlere sütlü Türk kahvesi filan yapmıştı nedense bu rüya beni çok etkiledi ve aklımdan çıkmıyor bu aralar ama korkuyorum ya sadece rüyaysa birde bağlanmam inşallah diyorum :)

X