Rüyamı yorumlar mısınız

mrbbnlndn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2017
128
88
27
Rüyamda odamda kocaman kırmızı böcek gördüm yerde duruyordu,böcek ilacı almaya başka odaya gittim ilacı alıp geldim odama girdiğimde böcek yok olmuştu.Öldüremedim ama odamın içinde olduğuna emindim.
Acaba anlamı nedir bunun ?

Rüyamda odamda kocaman kırmızı böcek gördüm yerde duruyordu,böcek ilacı almaya başka odaya gittim ilacı alıp geldim odama girdiğimde böcek yok olmuştu.Öldüremedim ama odamın içinde olduğuna emindim.
Rüyamda ne zaman bir böcek görsem kötü bir olay yaşarım. Kesin ve net. Dikkat edin

Böcek ya yakınınızda olan sizinle uğraşan biri demek ya da canınızı sıkacak bi olay yaşayacaksınız demek. Ben gördüğümde mutlaka moralimi bozan bi şey olur

Böcek ya yakınınızda olan sizinle uğraşan biri demek ya da canınızı sıkacak bi olay yaşayacaksınız demek. Ben gördüğümde mutlaka moralimi bozan bi şey olur
:KK43: temennim olmaması yönünde teşekkürler

Bir süre moralinizin bozuk olacağı sonrasında önemsiz konuyu dert etmişim diyeceksiniz

X