S HEALTH kulanicilari Evde koşu bandıda koşalım beraber zayıflayalım

Spor öncesi yeşil çay icelim

• İçiyorum

OY: 1 25,0%
  • Spordan sonra icerim

OY: 0 0,0%
  • 3 bardak içiyorum

OY: 1 25,0%
  • Hiç içemiyorum

OY: 2 50,0%

• Ankete Katılan
    4

Gunelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2017
827
784
38
Merhaba !
Arkadaşlar .....

Telefonunda S HEALTH pıroğramı olan arkadaşlar hep beraber evde koşu bandında beraber zayıflayalım.
Sağlıklı kalıcı kilo verelim yürüyelim.
Her gün atdığımız addımlarin sayını yazalım ne yeyib ne içdiğimizi paylaşalım.
Hadi katılın bana.
Haftada 1 kez tartı günü olcak tartı gününde asla atlanmıycak .
Her haftanin Cuma günü tartı günümüz olsun.
Şimdilik başlanğıc kilom.

79 kq

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben telefonumdan S Health pirogramin yukledim .
2 senedir.
Sporlarimi hep o pirogramla yuruyerek adimmlarimi atarak sayarak saglikli zayifliyorum.
Kendimi bildim bileli şişkoydum ben bir gun karar verdim bu kilolardan bikdim kendime soz verdim zayiflamam lazim dedim karar verdim hic bir diyetsyene gitmeden spor salonuna gitmeden evde saglikli kilo verdim .
Zayiflama maratonuma 105 kq başladim cok şukur 27 kq zayifladim .
Allahin bu gunune min kez şukurler olsun kendimi o kadar enerjik dinc hiss ediyorum ki sanki anamdan bugun dogulmuşum.
Ismim Gunel evliyim 2 kiz cocuğum var.
Başimin ustunde Allahim yanimda sevdiyim seçdiyim eşim var .
Arkadaşlar gelin yerde kalan kilolarida hep bera bee verelim .
Kendime hedef olarak
58 kq olmak koydum.
Insallah hep beraber 58 kilo yolculuguma başlayalim.
Bana katilin her gun duzenli spor yapalim diyet yapalim salikli beslenelim.
Buyurun hep birlikde koşalim kendine güvenen iradesi olan arkadaşlari bekliyorum :KK49::kahve::spor::sampiyon::KK6::KK15:

Kizlar toplanalim kuralarimi açikliycam.
Kararli zayiflamayi kafasina koyanlar toplanin artik bu kilolara dur deyelim .
Saglikli sporla yaşamimiza sevinc katalim.
Ben hazirim sizleei bekliyorum.kendine guvenenler motive olalim
Bu hayata birdaha gelmicez neden yaşadigimiz süreni zayif incecik olarak yaşamayalim hee şey insanin kendi elindedir yeterki isteyelim zayiflamak isteyelim Allahda yardim klur vallahi.
Sizlere o kadar şey anlatmak istiyorum ki amma tekim diye anlatmiyorum toplanirsak anlatirim hadi bakalim.

Gunaydin gunlugum hic kimsecikler ugramamiş olsun elbet bir gun kapimizi çalacak olanlarda olcak beraber koşalim diyenlerde olcak hey kizlar nerdesiniz :KK200::KK200::KK200::spor::spor::spor::spor::spor::spor::spor::spor::spor::KK6::KK6:neden spor yapmak istemiyorsunuz

merhaba, topiğin hayırlı olsun,İnşallah hedefine ulaşabilirsin :KK36: ben de 79 dan 68'e düştüm. bir kilo aldım tatil de. şimdi 69 dan başlıyorum tekrar. yürüyüş bandım var ama kızım yüzünden onu kullanamıyorum. leslie ile yürüyorum :-) lakin yediklerimi sürekli yazıp paylaşabileceğime inancım yok o yüzden katılamam maalesef:mad: elma-su-bal karışımı içmeye başladım filan öyle... yazmak istedim sana, kilo verirsem yazarım. uğrarım ara ara :KK33:

merhaba, topiğin hayırlı olsun,İnşallah hedefine ulaşabilirsin :KK36: ben de 79 dan 68'e düştüm. bir kilo aldım tatil de. şimdi 69 dan başlıyorum tekrar. yürüyüş bandım var ama kızım yüzünden onu kullanamıyorum. leslie ile yürüyorum :-) lakin yediklerimi sürekli yazıp paylaşabileceğime inancım yok o yüzden katılamam maalesef:mad: elma-su-bal karışımı içmeye başladım filan öyle... yazmak istedim sana, kilo verirsem yazarım. uğrarım ara ara :KK33:
Canim benim allah bebeşini saxlasin canim spor diyetde sartdi

X