Saatten anlayanlar yardım edermisiniz

Kestane Sekeri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2017
2.026
2.077
33
Hanımlar merhaba 1000 ve 1500 tl arası bı bütçem var.Rose rengi metal saat almak istiyorum rengi atıyor diye baya şikayette var.Michel Cors guess ve Fossil arasında kaldım.Sizin kullanıp memnun kaldığınız rengi atmayan tasi dusmeyen saat markasi önerilerinizi bekliyorum.Tesekkurler simdiden

Fossil kullandim, memnun kaldim. Tissot da var ona da bir bakin isterseniz. Bir de su an kampanya urunu var mi bilmem ama tarziniza uygunsa Zen’in saatleri de guzel oluyor.
Tasi dusmeyen ve rengi atmayan tek saatim ise Rolex oldu.

Dipnot duseyim, yakin zamanda hicbirinin fiyati ne seviyede bakmadim. Malum her sey el yakiyor artik.

Fossil kullandim, memnun kaldim. Tissot da var ona da bir bakin isterseniz. Bir de su an kampanya urunu var mi bilmem ama tarziniza uygunsa Zen’in saatleri de guzel oluyor.
Tasi dusmeyen ve rengi atmayan tek saatim ise Rolex oldu.

Dipnot duseyim, yakin zamanda hicbirinin fiyati ne seviyede bakmadim. Malum her sey el yakiyor artik.
Tissota baktım ama bütçeme uygun o markada bulamadım model.Yine bakayım Michel cors saat kullandınız mı peki hiç.Modelleri çok hoş ama 2bin TL verip rengi atarsada çok üzülürüm

ben kulanmadım ama Michael Kors rolex modeli çalışmışlar onlar güzel duruyor fiyatta sezonuna göre değişiklik gösterebilir diye düşünüyorum...

Guess guzel ben kullanıyorum rose ve sarılı olanını, ama bı tık daha yukarısını alabılırım dıyorsanız versace ve armani de harıka

Ben guess kullanıyorum gold ve taşlı, herhangi bir solma veya taş düşmesi olmadı 3 senedir. Ben aldığımda 700 tl civarı bir fiyatı vardı ama şimdi 1000den fazladır diye düşünüyorum.
Fiyatına baktım ve yeniden düzenliyorum, 1750 ₺ olmuş. Çok artmış fiyatları, gerçi artmayan birşey de kalmadı

Ben guess kullanıyorum gold ve taşlı, herhangi bir solma veya taş düşmesi olmadı 3 senedir. Ben aldığımda 700 tl civarı bir fiyatı vardı ama şimdi 1000den fazladır diye düşünüyorum
Saat&saatten aldım ekim ayında 1400:KK12:taşsız klasık model

X