Sabah sabah efkarlandım dostlar,bi bakıverin:(

Bunu nasıl yapıyorsun,
Ayrinti vermenin beni rahatlatmadigini hatta basima buyuk isler acacagini ogrendim ve kabullendim. Konusurken dusunmeyi aliskanlik haline getirdim artik beynim otomatik suzup anlatiyor. Basta biraz zor ama insan beyni mukemmel kabiliyetlere sahip zamanla cok pratik oluyor bu islem.

Ayrinti vermenin beni rahatlatmadigini hatta basima buyuk isler acacagini ogrendim ve kabullendim. Konusurken dusunmeyi aliskanlik haline getirdim artik beynim otomatik suzup anlatiyor. Basta biraz zor ama insan beyni mukemmel kabiliyetlere sahip zamanla cok pratik oluyor bu islem.
İyi tecrübe etmişsiniz , tebrikler

Sırrınızı paylaşmayın kimseyle.
Ne kadar yakında olsa sır sırdır. İkinci kişiyle paylaşılınca sır olmaktan çıkar public bir olaya dönüşür.
Bir de bu kadar abartı ne sırrı olabilir ki başkasına anlattığınız?

benimde başıma geldi ondan
çok yakın olduğumuzu düşünmüştüm. hep onla dertleşirdim. aileme anlatmazdım üzülmesinler diye.
bir gün annem aradı ağlayarak
dertlerini neden benle paylaşmıyorsunda başkasından duyuyorum diye. ben şok
meğer kız anneisne anlatırmış Anneside anneme.
o gün bugündür görüşmüyorum.

heryerde var iki kişinin bildiği sır degildir her sırrınıa anlatma esine anlatrsın ilerde annene babana anlat . bende deneyimledim bu dediğini basta sindirmek zor geliyor sonra alısıyosun

Sırrınızı paylaşmayın kimseyle.
Ne kadar yakında olsa sır sırdır. İkinci kişiyle paylaşılınca sır olmaktan çıkar public bir olaya dönüşür.
Bir de bu kadar abartı ne sırrı olabilir ki başkasına anlattığınız?
Abarti sir degil abartilan sir yani aslunda cok basit bir seydi

benimde başıma geldi ondan
çok yakın olduğumuzu düşünmüştüm. hep onla dertleşirdim. aileme anlatmazdım üzülmesinler diye.
bir gün annem aradı ağlayarak
dertlerini neden benle paylaşmıyorsunda başkasından duyuyorum diye. ben şok
meğer kız anneisne anlatırmış Anneside anneme.
o gün bugündür görüşmüyorum.
Ooo bu durum da baya sinir bozcucuymus

kkya anlat en iyisi esinle ilgili ailene aanlatsan ailen ona kin tutar ailenle ilgili esine anlatsan esin kin tutar arkadasin mutlulugunu cekemez kuzenin kiskanir övülürsün yermek için açığını arayan çok olur iyisi mi buraya dök içini insanlara hep mutlu huzurlu oldugunu yansit çatlat

X