Sabancı suikastı sanığı tutuklandı

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.779
58.317
İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi, Sabancı suikastinin faili terör örgütü DHKP/C üyesi İsmail Akkol'un tutuklanmasına karar verdi. İsmail Akkol, "Sabancı suikastı"ndan tutuklandı.
Sitene Ekle
sabanci-suikasti-sanigi-tutuklandi-6583192.Jpeg

ZIRHLI AKREPLER EŞLİK EŞLİK ETTİ

Söke'deki operasyonda gözaltına alınan terör örgütü DKKP/C üyesi İsmail Akkol ile Fadikadıyaman, Aydın'daki sorguları tamamlandı. Zanlılar, gece yarısı geniş güvenlik önlemleri altında Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünden çıkarılarak Aydın Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada sağlık kontrolünden geçirilen Akkol ile Adıyaman, daha sonra Aydın Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası'na getirildi.

Akkol ile Adıyaman'ın bulunduğu iki minibüs, bir süre sonra 2 zırhlı araç akrep eşliğinde emniyet binasından çıkarılıp İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na getirildi. Akkol ile Adıyaman uçaklaİstanbul'a gönderildi.

YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

AySabancı suikastinin faili terör örgütü DHKP/C üyesi İsmail Akkol ile Fadik Adıyaman Sabahsaatlerinde Çağlayan'daki İstanbul Adliyesine sevk edildi.

ADLİYE ÇEVRESİNDE KUŞ UÇMADI...
İstanbul'a gece saatlerinde ulaştırılan Akkol ve Adıyaman, İstanbul Emniyet MüdürlüğününVatan Yerleşkesi'ndeki Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Emniyette ifadeleri alınmayan Akkol ve Adıyaman, işlemleri tamamlanarak Çağlayan'daki İstanbul Adliyesine gönderildi.

ÇELİK YELEK GİYDİRİLDİ

Güvenlik amacıyla çelik yelek giydirilen zanlıların sevki sırasında adliye binası çevresinde polis ekipleri önlem aldı. Akkol ve Adıyaman'ın ifadeleri Cumhuriyet Savcısı tarafından alındı.

İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi, Sabancı suikastinin faili terör örgütü DHKP/C üyesi İsmail Akkol'un tutuklanmasına karar verdi

Ayrıntılar geliyor
http://www.milliyet.com.tr/sabanci-suikasti-sanigi-tutuklandi-gundem-2189233/
 

BenIpek

en sevdiğim....
Pro Üye
21 Aralık 2009
33.522
18.101
Şimdiye kadar yakalanmamış olup da daha dün yakalanmış olmaları bizimkilerin başarısı değil onların beceriksizliği yakalanmaları.
20 yıl boyunca ne yaptılar acaba??
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1517 gün geçti.

atlantistengelenkadin

İnsanın kim olduğu değil ,ne yaptığı önemlidir.
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2015
2.333
4.222
İşadamı öldürdünüz de ne oldu?

Vatandaşa böyle mi katkıda bulunacaksınız?

Emekçi hakları böyle mi korunur?
 

minnakkelebekim

♡♥♡ MERYEM ELİF ♡♥♡
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2014
5.012
7.278
35
DHKP-C, PKK, IŞİD... Allah bin belanizi versin! Çekin pis ellerinizi ülkemizin üstünden!
 

minnakkelebekim

♡♥♡ MERYEM ELİF ♡♥♡
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2014
5.012
7.278
35
Bu kadın bana cok tanıdık geliyor ya. Gördüm sanki buralarda daha önce