Kız İsteme sabır allahım...

ya canım öle diosunda sonuçta ben onların oğullarını dolduruşa getirip ailen öle ailen böle diyip üstlerine salacak biri değilim..nasıl kendi annemi babamı seviorsam başımın üstünde taşıyorsam onlarıda aynı şekilde sevgide saygıda kusur etmeksizin başımın üstünde taşırım..ama bide şöyle bişey var sen ne kadar iyi niyetli yaklaşırsan yaklaş o insanların kanı,canı sana ısınmamışsa,istersen dünyayı sersen önlerine nafile...evet haklısın ama ben her ne kadar alttan almaya çalışsam kadın o kadar üzerime gelior..dün akşam kandil kutlamasına gittim gene ağzımdan burnumdan getirdi yani nerdeyse ağlıyacaktım kendimi zor tuttum,oğluda yanımda hiçbişey demior...kadın benim yürümemden girdi,başımın örtüsünden çıktı...tamam belki iyi niyetle sölüor ama benim ağrıma gidior açıkçası..ben 25 yaşındaım daha bugüne kadar ailem bir güne bir gün bana karışmış insanlar değiller...ben zaten yeterince iyi niyetliyim,ama bu kadına artık çirkef mi olmak gerekior bilemem...bunlar baya eski kafalı hatta şöyle diyim yani mağara insanları bile bunlardan daha medenidir o kadar yani...sağol canım allah razı olsun..elimden geldiğince sabretmeye,sukunetimi korumaya çalışıyorum ama bu yapılanlar söylenenler karşısında ne kadar dayanabilirim orası muamma..nişanlımı seviorum sevmesem şimdiye çoktan resti çekmiştim de işte arada sevgi olunca bişeyleri silip atmak öle kolay olmuyor ne yazıkki...

bende tam bilmiyorum canım herhalde erkek öder. parasını annesine teslim ediyorsa evlendikten sonra da bana teslim ediceksin de :))

olaya olumlu tarafından bakmak lazım. mesela istemeye gelmiş kadın, htta alışverişe falan bile çıkmış iyi kötü.
ya en başından reddetseydi ? tanışmak bile istemeseydi ? sen o kadının oğlunu seviyosun, bu ne demek , sen o kadının yetiştirdiği, büyüttüğü emek verdiği oğlunu seviosun. yani kendisini de sevebilirsin biraz zorlarsan..
evlenme aşamasına gelince zaten salla kapını kapatcaksın herkes dışarda kalcak. telefonlarını da kapa. ohh kim rahaatsız eder sizi :)

ya kadını da sevmeye çalışıyorum ama sürekli kendinden soğutuyor beni her nedense bir tek sözüyle...evet 4 ay daha sabredicem sonrası bakalım allah kerim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…