Saç Açma İşlemi Hakkında?

Biti Zdrava

Allah'ın İzniyle Atanacağım İnşallah
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Mart 2015
2.265
1.932
28
Koyu kızıl saçlarıma açma işlemi uyguladım ve 20 dakika bekletip yıkadım. Açma işlemine ilk olarak uçlardan başladığım halde uçlar bakır dipler sarı oldu. Tekrar açmaktan çok korktum çünkü saçlarım daha önce ikinci kez yaptığım açma işleminden sonra yanmıştı. Ben tekrar açmadan direkt boyadım kızıla. Evet açık bir kızıl oldu ama dipler resmen pempeye boyamış gibi oldu. Dipleri açtığıma pişman oldum. Tekrar açayım mı sizce? Normal mi ton farklılıkların olması. Daha önceki açma işlemimde temiz bakır renk elde etmiştim.

Kızılı açmak zordur turunculaşma olabilir , eşitsizlik olabilir ki genelde olur. Tekrar açmayın artık saçlarınız yanar , yanmasa bile çok yıpranır ve sağlıksız görünür. Bu tip işlemleri kuaförde yaptırırsanız daha iyi olur.

Kızılı açmak zordur turunculaşma olabilir , eşitsizlik olabilir ki genelde olur. Tekrar açmayın artık saçlarınız yanar , yanmasa bile çok yıpranır ve sağlıksız görünür. Bu tip işlemleri kuaförde yaptırırsanız daha iyi olur.
Saçlarım kurudu maalesef işlem sonucunda. 40 dakika bekleyecektim aslında ama yanmasından korktum. İnce telli bir de benim saçlarım. Aslında doğru söylüyorsunuz boya neyse de açma işlemi riskli. Sabırsız davrandım.

X