Saç Rengi ve Saç Boyama Sac acma ve boyama

cepcadisi

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2018
48
16
25
Merhaba kizlar.Yaklasik iki ay once saclarimi iki defa palette acici ile actim fakat daha once siyaha boyali oldugu icin dipler civciv sarisi diger yerler ise turuncumsu gibi daha koyu acilmisti.Ben de uzerine kullu kumral gibi renkler kullandim saclarim kurudu, yiprandi ama hala acmak istiyorum.Fotografta suanki halini gorebilirsiniz.Nasilsa baya yiprandi en azindan bir kez daha actigimda turuncumsu bir renk cikmazsa bunca ugrasa deger sonra da uclarindan kestire kestire bakicam caresine artik. Bir aydir zeytinyagi falan suruyorum maskeler de yapiyorum. Yeniden Palette ile mi acayim, yoksa bir tavsiyeniz var mi kizlar? Fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Flaşlı, flaşsız, güneş ışığındaki halleri mevcut.

Eklentiler

• 20171225_105314_HDR.jpg
    20171225_105314_HDR.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 330
  • 20171226_211546.jpg
    20171226_211546.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 480
  • 20171226_211330.jpg
    20171226_211330.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 326
Platin için bir kez daha açmak gerekiyor. Küllü kumral boyarsan turunculuk biraz daha kırılabilir. Bi dene ama eğer alabilirsin mor şampuan al süper olur saçların
Ben turuncusuz platine yakin bi renk denemek istiyorum canim o kadar yipranmisken.Bir daha bu riski alamam sanirim.Bir defa daha acsam uzerine kullu boyasam sence olur mu?

Platin için bir kez daha açmak gerekiyor. Küllü kumral boyarsan turunculuk biraz daha kırılabilir. Bi dene ama eğer alabilirsin mor şampuan al süper olur saçların

Bir kez daha açarsam bana da olur gibi geldi de, kel kalmaktan korktum acikcasi. Neyse bu kadar cesaret etmisken denemeyi dusunuyorum. Mor sampuan da turunculuklari baya aliyormus. Onu da deneyeyim en iyisi. Tesekkur ederim.

Bir kez daha açarsam bana da olur gibi geldi de, kel kalmaktan korktum acikcasi. Neyse bu kadar cesaret etmisken denemeyi dusunuyorum. Mor sampuan da turunculuklari baya aliyormus. Onu da deneyeyim en iyisi. Tesekkur ederim.
Rica ederim canım umarım istediğin rengi tutturursun boyadıgında buraya yükler misin merak ederim :21:

c

merhaba bence paletteyle tekrar acıp boyamak yıpratır onun yerine garnierin 11.1 ekstra acıkgümüş sarısı var ona boya hem küllü bi renk turunculugu baya alır hemde 4 tona kadar açıyor zaten bunu dene derim ben
Cok tesekkur ederim, deneyecegim fakat daha once acilmis saca etki eder mi?

Cok tesekkur ederim, deneyecegim fakat daha once acilmis saca etki eder mi?
tabiki eder canım etki etmese oryalda etki etmezki yani en azından bi tutama denersiniz bence cünkü sacınız belkı tekrar acıcıyı kaldırmaz bu boya daha iyi hem baya bakırlıgı turunculugu alır

tabiki eder canım etki etmese oryalda etki etmezki yani en azından bi tutama denersiniz bence cünkü sacınız belkı tekrar acıcıyı kaldırmaz bu boya daha iyi hem baya bakırlıgı turunculugu alır

Bazi yerler daha az acildigi icin oralara acici surup deneyeyim falan diyordum da bu da rengi aciyorsa riske atmayayim o zaman ben hem belki 2 defa kullaninca falan daha cok oturur renk acilir. Yardimlarin icin cok tesekkurler canim.

Bazi yerler daha az acildigi icin oralara acici surup deneyeyim falan diyordum da bu da rengi aciyorsa riske atmayayim o zaman ben hem belki 2 defa kullaninca falan daha cok oturur renk acilir. Yardimlarin icin cok tesekkurler canim.
canım zaten anladgm kadarıyla bazı yerler az açılmış bazı yerler daha cok bu sefer acıcı yapsan acılan yerler daha platin beyaz şeklinde acılıp az acılan yerler daha farklı ton acık olack bu sefer dengesizlik olur dedigim boyayla tümünü boyarsan esitlenecegini düşünüyorum en azından zarar görmez ama tabiiki icine sinen tekrar acmaksa onu yap sen bilirsin en iyisini kendn icin

canım zaten anladgm kadarıyla bazı yerler az açılmış bazı yerler daha cok bu sefer acıcı yapsan acılan yerler daha platin beyaz şeklinde acılıp az acılan yerler daha farklı ton acık olack bu sefer dengesizlik olur dedigim boyayla tümünü boyarsan esitlenecegini düşünüyorum en azından zarar görmez ama tabiiki icine sinen tekrar acmaksa onu yap sen bilirsin en iyisini kendn icin
En iyisi ben onu deneyeyim canim, esitlenmezse artik tekrar acmayi denerim riske girmeye gerek yok.Seni de ugrastirdim.

Kizlar biraz geç oldu ama dayanamadim esit olmayan yerlere acici surdum.Daha sonra garnier 11.1 ile boyadim.Suan her yeri sari.Cok tesekkur ederim.

Eklentiler

• 20180123_203614_HDR~2.jpg
    20180123_203614_HDR~2.jpg
    12,8 KB · Görüntüleme: 151
  • 20180123_202126_HDR~2.jpg
    20180123_202126_HDR~2.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 152
Kizlar biraz geç oldu ama dayanamadim esit olmayan yerlere acici surdum.Daha sonra garnier 11.1 ile boyadim.Suan her yeri sari.Cok tesekkur ederim.
Vayy iyi olmuş iyiki dinlemişsin beni bi kac kere cila yaprsın veya bi kac boyamaya dahada sarı olur oturur renk yerine

X