Saç Rengi ve Saç Boyama Saç açma yardım

DamlaArslan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2012
16
1
Merhaba arkadaşlar benim saçlarımla bir derdim var yardımınıza muhtacım bilgili olan insanlar yardımcı olursa çok sevinirim

ben şimdi saçlarımı gri yapmak istiyordum saçlarım aşırı siyah benim 2 ay önce evde saçlarımın yarısından altını anneme açtırdım fakat turuncu oldu.
sonra üzerinden 1 hafta kadar geçti arkadaşım düzeltebileceğini söyledi gittik L’oreal deluxe aldık 3 kutu 3 gün ard arda açtık ama yine hiçbir fark olmadı gittikçe dahada turuncu oldu sonra başka bir arkadaşım kuaförünü önerdi oraya gittik açtırdık cila falan sürdü kuaför ama bu seferde eskiden bizim açmış olduğumuz yerler istediğimiz gibi gri oldu fakat üstler ve dipler çiğ bi sarı olarak kaldı. Malum şu sıralar coronadan dolayıda heryer kapalı ben kendim düzeltmek istiyorum napabilirim?
Nevacolor 12.01 süper açıcılı saç boyası ve gri saç boyası aldım youtube da bi videoda onları karıştırıp boyayınca güzel bir sonuç çıkıyordu ama 2-3 yıkamadan sonra akıyormuş oda o zaman yine sarımı olucak? Ben açsam turuncumu kalır? Nasıl açmam gerekiyor ? Tavsiyeleriniz neler Yardım lütfen

Oncelikle gecmis olsun. Evet gri 2 3 yikamada biter. Bozulur demiyorum direkt akar. Alttaki renk ortaya cikar. Herhangi bir acici kullanmayin. Simdi size önereceğim ürünü satın alın. içerisindeki omegaplex maddesiyle saatlerce bekletseniz de yakmıyor. Ben 3 saat beklettim hicbir sey olmadi. Turuncundan biraz sariya dondurmeniz yeterli gelsin bence size. Ve baska nir renge karar verin. Ben mor kullandim cok bayilarak. Mavi de olur.
Merhaba arkadaşlar benim saçlarımla bir derdim var yardımınıza muhtacım bilgili olan insanlar yardımcı olursa çok sevinirim

ben şimdi saçlarımı gri yapmak istiyordum saçlarım aşırı siyah benim 2 ay önce evde saçlarımın yarısından altını anneme açtırdım fakat turuncu oldu.
sonra üzerinden 1 hafta kadar geçti arkadaşım düzeltebileceğini söyledi gittik L’oreal deluxe aldık 3 kutu 3 gün ard arda açtık ama yine hiçbir fark olmadı gittikçe dahada turuncu oldu sonra başka bir arkadaşım kuaförünü önerdi oraya gittik açtırdık cila falan sürdü kuaför ama bu seferde eskiden bizim açmış olduğumuz yerler istediğimiz gibi gri oldu fakat üstler ve dipler çiğ bi sarı olarak kaldı. Malum şu sıralar coronadan dolayıda heryer kapalı ben kendim düzeltmek istiyorum napabilirim?
Nevacolor 12.01 süper açıcılı saç boyası ve gri saç boyası aldım youtube da bi videoda onları karıştırıp boyayınca güzel bir sonuç çıkıyordu ama 2-3 yıkamadan sonra akıyormuş oda o zaman yine sarımı olucak? Ben açsam turuncumu kalır? Nasıl açmam gerekiyor ? Tavsiyeleriniz neler Yardım lütfen

Kullandigim mor boya ve açıcı bu

Eklentiler

• Screenshot_20200419-013521_Google.jpg
    Screenshot_20200419-013521_Google.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_20200419-013557_Google.jpg
    Screenshot_20200419-013557_Google.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 48
Çok saol...
Saçlarım şu an turuncu değil yanlış anlaşınız üstleri çokçok açık bir sarı altları gri. Bunu kullanıcam

merhaba, bir hafta once saclarimi kestirdim aslinda kesim ve boya istiyordum igrenc bir sac kesimi yaptilar dedim boyayi burda yaptirmayim baska yerde yaptirayim gittim baska yere sac boyasina iyi bir kuafor ucuz degil saclarimi kendim 4.15 majirel ile boyuyordum ancak cok uzun suredir eski acik kahve rengime donmek istiyordum dedim kesim berbat moralim bozuk bari boya guzel olsun ama nerdeeee... once sac rengimi actilar buraya kadar super yanmadi cok sukur sevindim kizila yakin cirkin bir renk cikti israrla diyorum ki kumral renge donecegim tamam tamam diyorlar bana aldilar 7.77 koleston rengi dedim bu cok koyu yok degil kizillik var sacinda baska turlu olmaz diyorlar ben sevmem normalde isine karismayi insanlarin sonuc olarak evde boyamiyoruz bildikleri icin kuafordeyiz. Koleston 7.77 surduler saca Allahim o da ne koyu kahve sac dipler nasil desem altin kahve ama igrenc tabii kuaforde gormedim o kadar isik yok evde yikayinca fark ettim. Iki saat once boyattim bu saci simdi bilen arkadaslardan rica ediyorum bu kuafore geri donmek istemiyorum artik bana laf anlatacak. Adam diyorum ki ben ne yapicam tekrar mi acacaksin yok o boya akar zaten diyo dedim dipler peki tekrardan 7.77ye boyarsin diyo gerizekali. benim aklima su boya silici urunler geldi acaba uygulasam boyayi akitir mi ? tekrar acilmaz artik bu sac ne yapacagimi sasirmis durumdayim :KK43:

X