Saç Bakım Ürünleri saç bakım kremi, yağı vs kullananlar

gokcenlife

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2015
94
31
32
merhaba arkadaşlar saçlarımı yeni kestirdim şimdi güzel , sağlıklı bir şekilde uzamasını istiyorum.ayrıca mecburen saçımın yapısından dolayı düzleştirici kullanıyorum. sizin kullandığınız saç bakım kremleri veya yağı varmı paylaşalım

çam terebentin yagı,sarımsak yagı ,yılan yagı ,badem yagı ,ısırgan yagı bunların üstüne tanımıyorum bakım olarak...ayrıca bıtkısel şampuan kullanmanı tavsıye ederım parabensiz...mesela ben aldığım bitkisel şampuana çam terebentinden de kattım biraz çok iyi geliyor..kozmetik tarzda hiçbirşeyi önermiyorum kendi adıma..inşallah faydalı olur :)

çam terebentin yagı,sarımsak yagı ,yılan yagı ,badem yagı ,ısırgan yagı bunların üstüne tanımıyorum bakım olarak...ayrıca bıtkısel şampuan kullanmanı tavsıye ederım parabensiz...mesela ben aldığım bitkisel şampuana çam terebentinden de kattım biraz çok iyi geliyor..kozmetik tarzda hiçbirşeyi önermiyorum kendi adıma..inşallah faydalı olur :)
Acaba bu gratislerde satilan badem yağlari falan olur mu? Yoksa saf işlem görmemiş falan mi olmasi gerek

X