Saç Bakım Ürünleri saç bakım ürünleri için

wella nın proseries onarıcı saç bakım kremi kesinliklee muhteşemmm saçlarım okadar çok karısıyor ki açamıyordum ama bu krem sayesinde yumuşacık oluyor ve saçım nemli kalıyor çokta ucuz 5 liraya almıstım kipadan bundan sonra kullanacagım tek krem.

Eklentiler

• indir.jpg
    indir.jpg
    3,2 KB · Görüntüleme: 95
Saç Bakımı kişilere yani saçlarının durumuna göre çok farklıdır. Doğal saçlar var, kımyasal işlem gören var, sadece fön çekenler var. Hepsi de farklı bakımlar ister. Ayrıca, hızlı uzama için, kırıkları önlemek için veya matlığı gidermek için gibi var da var...

boya sonrası aşırı yıpranan saçlarımı kısacık kestirmek için gittiğim kuaför saçıma "enzo" botoks yaptı ve bunu düzenli kullandığım takdirde kestirmeden toparlayabileceğimizi söyledi. ankarada tek seans 40 tl ben 2 kez yaptırdım ve 6 aydır en az eskisi kadar sağlıklı bir biçimde kullanıyorum. yıpranmış, kırık, yanmış saçları olanlara öneririm

boya sonrası aşırı yıpranan saçlarımı kısacık kestirmek için gittiğim kuaför saçıma "enzo" botoks yaptı ve bunu düzenli kullandığım takdirde kestirmeden toparlayabileceğimizi söyledi. ankarada tek seans 40 tl ben 2 kez yaptırdım ve 6 aydır en az eskisi kadar sağlıklı bir biçimde kullanıyorum. yıpranmış, kırık, yanmış saçları olanlara öneririm
Canım çok dikkat etmelisiniz. Çunku başka bir markanın aynı amaçlı ürürnünü bir arkadaşım kullanıp memnun kalıyordu, 1 sen sonra saçları patır patır kopmaya başladı. Meğer o tür bakımlar saçı 6 ay ezzerek ve baskılayarak geçici bir form veriyor fakat içten bağlarını yakıyormuş. O yüzden en güvenlisi bence doğal katkısız keratin yüklemek lazım. Ben 4 aydır kullanıyorum saçlarım günden güne değil yıpranmak tam tesine dirildi,yapılandı. tavsıye ederım. cok memnun kaldım.

X