Saç Uzatma Yöntemleri saç çıkartma

yol-cu-94

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2017
230
99
30
sıfırdan saç çıkartmak için ne gibi yağlar önerirsiniz özellikle alın bölgemde açıklık var yanı en azından ben öyle hissediyorum saç çıksın istiyorum şu ara hindistan cevizi yağı kullanıyorum dax süpergoya da bugün başlıycam revox şampuan kullanıyorum önerilerinizi beklıiyorum :dondurma::dondurma::dondurma::dondurma:

sıfırdan saç çıkartmak için ne gibi yağlar önerirsiniz özellikle alın bölgemde açıklık var yanı en azından ben öyle hissediyorum saç çıksın istiyorum şu ara hindistan cevizi yağı kullanıyorum dax süpergoya da bugün başlıycam revox şampuan kullanıyorum önerilerinizi beklıiyorum :dondurma::dondurma::dondurma::dondurma:
sarımsak, sarımsak yağı, hint yağı

Selam ben çok araştırdım sonunda kendi yağlarımı yapmaya karar verdim
4 adet kavanozun içine ayrı ayrı ısırgan otu , papatya , lavanta , kekik koydum.(kavanozun 4de 3ünü doldurdum)üzerlerine zeytinyağı koyup güneş alan bir yere bıraktım yaklaşık 25 gün sonra yağlarımı bir çay tabağının içine karışık koyup e vitamini ve c vitamini de ekleyerek haftada bir gün saçlarıma diplerinden itiibaren sürüyorum ,bu işlemi yapalı sanırım 1 ay kadar oldu saç dökülmem durdu saçlarım kabarıyor eskiden tel tel ayrılıyordu sanki saç tellerim kalınlaştı ,çevremde farkedildi ve mutluyum ,düzenli yapılırsa özellikle ısırgan otunun hücre yenileyici özelliğinden dolayı yeni saçlarımın gelebileceğini düşünüyorum ,şiddetle tavsiye ederim .Şampuanım da önceden revoxdu ama çok sağlı saçım olduğundan kullanamadım,arkadaşımın tavsiyesiyle Botanicals Fresh Care diye rossman dan aldığım silikon parabensiz boyasız şampuanı kullanıyorum memnunum

Kuzenimin saçları ince ve seyrekti. Görüştüğümüzde baktım saçları kalınlaşmış ve çoğalmış. Ne yaptıgını sordugumda 2 senedir şampuanla yıkamadığını, bıttım sabunuyla yıkadıgını söyledi. Ben de yeni uygulamaya başladım..

X