Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ CİLASİ PIGMENTASYON

bourgoin

üyeliçe
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2013
884
190
merhaba arkadaşlar
sac cilası nedir nasil hazırlanır -uygulanır bilgilerinize ihtiyacım var.
saçım belime geliyor fakat gür değil
kızıl boya ya cila yapacağım
:bicak:

çoğu sey google üzerinde mevcut zaten.sormayacak isem eee geriye ne kaldi o zaman ??neden kuruldu ???hamile miyim başlıklar dan tutun bi' o zaman o topiclere de girip kan testi yaptırın google amcaya sorun mi diyorsunuz ? bdv milyon tane konu aciliyor aldatma belirtisi nedir google amcaya sorun yazan çıkmadı hiç başlık altına ?belki insanlar direkt bilgi yerine tecrübe ve bu ortamın bilgilerine daha sıcak bakıyordur ?yoksa yüzlerce forum neden açılsın ?yada bayan video üzerinde anlatırken burdaki gibi soru cevap yapamıyoruzdur??

Sakin ol şampiyon :KK70: Çetrefilli bir iş, söz konusu da saç. Sözüm ona kuaför olmuş kişiler bile mok ediyor saçımızı değil ki bilgisi tam olmayan biz. Gözünüzle görün diye demiştim. Laz damarı var mı sizde :KK53:

Sorarken hazır, insanlarla iletişimi de aratın. Yardım etmeye çalışırken böyle de terbiyesiz cevap verebiliyorsunuz, değişik.

başlık altındaki sorularıma bir bir cevap verip , istedigim yanıtları verdiğiniz , sonsuz yardımcı olduğunuz için cok tesekkur ederim kusuruma bakmayın :KK60:

izinizden gidiyorum , google a sor demek terbiyesizlik ise,bu cümleyi kurup baştan savmayi da belki sizden öğrenmişimdir?

Sorarken hazır, insanlarla iletişimi de aratın. Yardım etmeye çalışırken böyle de terbiyesiz cevap vereb
izinizden gidiyorum , google a sor demek terbiyesizlik ise,bu cümleyi kurup baştan savmayi da belki sizden öğrenmişimdir?
Google'a sor demedim ben, deseydim bile hakaret değil bu.
Google'da aratırsanız videolar bulursunuz dedim. Siz okuduğunuzu ya anlamıyorsunuz ya tersten anlamaya meyillisiniz.

Ben de pigmentasyon peşine çok düştüm, çok araştırdım. Öyle tek çeşit yok, saçın rengi, tipi hep önemli etken.
Hata bende verecektim bir tarif, saçlarınız mahvolacaktı; bilemedim, eşeklik etmişim.

X