Saç derisi problemi

ghostbuster

Guru
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2010
27
9
Öncelikle böyle bir konuyu tam olarak nereye açacağımı bilemedim kusura bakmayın.
Çok uzun zamandır cildimde ve saçımda problem yaşıyorum. Defalarca Uzman doktorlara gittim her biri farklı bir şey söyledi o yüzden tam teşhis yok.
Kimi egzama dedi kimi, yağlı egzama dedi, kimi Sedef dedi, kimi sadece vitamin eksikliği ve cilt kuruluğu dedi ( ki bu son teşhise gram güvenmiyorum)
Zaman zaman saçımda ve cildimin bazı yerlerinde pullanma kaşıntı ve kızarıklık var
çok küçükler ve bitkisel yöntemlerle yada vazelin gibi şeylerle büyümesini engellemiş durumdayım idare ediyorum özetle.
Ama saçıma bir çözüm bulamadım benim gibi problemi olan varsa ya da konu hakkında bilgi sahibi birilerinin önerileri olursa sevinirim.
Saçlarımda aşırı dökülme var 2 hafta kadar önce gittim en son doktora ve dr vitamin demir eksikliği var diye ilaç verdi o kadar. Tahlil dışında bakmadı incelemedi bile izah etmeme rağmen.
Saçımın diplerinde sivilcelenme var. Kaşınıyor, patlıyor, acıyor.
Doğal sabunlar kullandım aşırı kurutuyor ve taranması toplanması mümkün olmuyor. Ki zaten geçmiyor da.
Şampuanlar kullandım medikal olanlar aynı şekilde kuruttu ve saçlarım cips gibi kırılır hale geldi
normal şampuanlar kullanıyorum bi yararı yok.
Yazın aşırı yağlı kışın kuru hale geliyor saçlarım.
Çözüm bulamadım doktor doktor gezmekten aktar aktar dolaşmaktan gına geldi...

Belucha Kozmetik Fitoterapi doğal kozmetik ürünlerini tavsiye ederim. Ginseng şampuan ve 35 çeşit bitkisel ekstreler ile yapılan saç yağı inanılmaz sonuç veriyor. CNR Expo Sağlık Fuarına ve Merkezefendi Tıp festivaline katılan şeffaf bir firma , sattıkları ürünlerin arkasındalar . Saç dökülmesi problemlerine karşı etkili,yeni saçların çıkmasını teşvik eden ve saç kalitesini arttıran saç beyazlamasını durduran ,kafaderisi bakımı yapan ve kafa derisi damarların kan dolaşımı sirkulasonunu dengelediği için baş ağrılarına bile etkili olan inanılmaz ürünler var.

Merhaba, aynı sorunu ben de yaşıyorum hatta konu açtım ancak kimse yazmadı. Bu site eskiden böyle değildi. Eskiden şifresini unuttuğum kullanıcı adım vardı aktif kullanıyordum. Hemen her şeye cevap gelirdi. Şimdi ise üyeleri de sitenin kendisi de reklam dolu. Konular en üstte görünmüyor. Millet buraya dert dinlemeye aman kimin kocası kimi aldatmış o kaynana ona ne yapmış onun derdinde koşa koşa konulara cevap yazıyorlar. Belki tecrübe eden vardır diye araştırıyorum bu saçımdaki cildimdeki sorunu ancak çözüm bulamıyorum. Zaten cilt doktorları anlaştıkları firmaları reçeteye yazıp yazıp yolluyorlar dünya umurlarında değil.

Merhaba, aynı sorunu ben de yaşıyorum hatta konu açtım ancak kimse yazmadı. Bu site eskiden böyle değildi. Eskiden şifresini unuttuğum kullanıcı adım vardı aktif kullanıyordum. Hemen her şeye cevap gelirdi. Şimdi ise üyeleri de sitenin kendisi de reklam dolu. Konular en üstte görünmüyor. Millet buraya dert dinlemeye aman kimin kocası kimi aldatmış o kaynana ona ne yapmış onun derdinde koşa koşa konulara cevap yazıyorlar. Belki tecrübe eden vardır diye araştırıyorum bu saçımdaki cildimdeki sorunu ancak çözüm bulamıyorum. Zaten cilt doktorları anlaştıkları firmaları reçeteye yazıp yazıp yolluyorlar dünya umurlarında değil.
Zeytinyağı sürdünüz mü

X