Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç derisinde egzaması olan var mııı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

kezbansu1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2011
9
1
Herkese merabaa :) saç derimde tam olarak egzama denmez ama egzamanın bi turu var aşırı derecede kepeklenme oluyor küçük bebeklerin kafasında da kabuk kabuk olur ya konak derler buna benzer kabuklanmalar oluyor ve tabiki kasınıyor iki kez doktora gittim ilaçlı şampuan verip gönderdiler etkisini bi süre gördüm ama sonra onlarda işe yaramadı ne yaptıysam su dökülme bi azalmadı saç deriimdede dogru düzgün bi iyilesme olmadı aranızda buna benzer bişey yaşayan varmı acaba kullandığı bitkisel bi krem bi etkili bi şampuan paylaşırsanız sevinirim :) kel kalmadan ve halılardaki saçlardan dolayı annem evden atmadan bi dur demem lazım :))

Durulama suyuna sirke katin.bi de sogan suyu kürü var youtup a yazin sogan suyu sac diye cikar.bence bu ikisi iyi gelir.

bunlar geçirme ben ne çektim bu dertten senin derdin şu canım bimde clear mentollü var onu al 11 lira sonra bana dua edersin.Bir de şekerli yeme azıyor bu hastalık.Benim kafa sakinken daha iyiyim stresde egzemam azıyor.

ayy tam adamına dedin valla sekerli yeme diye :KK22: dediğiniz gibi cidden duacınız olurum :)) iki haftadır yine doktorlardan birinin verdiği şampuanı kullanıyorum sonrada head&sholdersın bayanlar için olan şampuanıyla yıkıyorum son olarakta ilaçlı şampuan saçımı kazık gibi yaptıgı içinde uçlara saç kremi surup duruluyorum. Evet baya zahmetli oluyor :KK48: ama suan kasıntım durdu hiç aksatmadan 2 gunde bir uyguluyorum saç dökülmem durmadı o ayrı tabi. Bu dediğinizde aklımda bulunsun deneyecegim mutlaka Hoppa

Bu hastalık resmen bela bir hastalık doktorun biri şöyle yazmış ısırgan otunu kaynat suyu ile saçlarını iki günde durula egzemadan kurtulursun demiş aklında olsun.Şeker yersen azıyor stres yaparsan azıyor. Şampuanlarıda kullanınca belli zaman sonra alışkanlık yapıyor işe yaramıyor.

Evet doğru diyosunuz, madem öyle şu ısırgan otunu bi deniyeyim öncelikle o zaman bakalım ne sonuç alıcam sizde denerseniz sonucu paylaşırsınız :)

Benim kızımda egzema var saç el diz dirsek herşeyi kullandım geçmedi ama son iki aydır bir ürün denk geldi onu kullandım ve faydasını gördüm tavsiye ederim.birebir kullandım o nedenle tavsiye ediyorum laf olsun diye değil

X