Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç derisinde kaşıntı ...

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
I

izmirliii

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi izmirliii
Kızlar ya başımın arka bölgesi kaç gündür kaşınıyo.kepek falan hiçbişey yok sadece kaşınıyo öyle.neden olabilir?benimle aynı durumda olan var mı?

• Konu Sahibi izmirliii
cnm belki alerjik bir durum söz konusudur yeni kullandığın bir ürün olabilir mi belki fönden de olabilir

• Konu Sahibi izmirliii
cnm belki alerjik bir durum söz konusudur yeni kullandığın bir ürün olabilir mi belki fönden de olabilir

belki canım olabilir bende bilmiyorum kepek falan da yok.bi doktora görüneyim bari.tşkler cvp için tatlımyerimseniben

• Konu Sahibi izmirliii
benimde yeni yıkamama ragmen agrılı bi kasıntı oluyo.. sac diplerim okadar cok acıyoki... ne yapmalıyım.. cok agrıyo ve sacın yönünü degiltiremiyorum okadar yani.. artı sacımı tarayıp masaj yapmaya calısıyorum derim agrı dahada siddetleniyo.. ne yapmalıyım.:S

• Konu Sahibi izmirliii
Bit olabilir...Otobüste başımızı yasladığımız yerden bile geçebiliyor....

• Konu Sahibi izmirliii
Bit olabilir...Otobüste başımızı yasladığımız yerden bile geçebiliyor....

bit olma ihtimali hiç yok çünkü anneme baktırdım saç diplerime.ve bit olsa başın her tarafı kaşınır.

• Konu Sahibi izmirliii
benimde yeni yıkamama ragmen agrılı bi kasıntı oluyo.. sac diplerim okadar cok acıyoki... ne yapmalıyım.. cok agrıyo ve sacın yönünü degiltiremiyorum okadar yani.. artı sacımı tarayıp masaj yapmaya calısıyorum derim agrı dahada siddetleniyo.. ne yapmalıyım.:S

cnm benim ağrılı değil sadece kaşıntı ama geçiyo sanırım.sen kesinlikle bi dermatoloğa git göster canım baksınlar iyice.ben de gidicem.

• Konu Sahibi izmirliii
cnm benim ağrılı değil sadece kaşıntı ama geçiyo sanırım.sen kesinlikle bi dermatoloğa git göster canım baksınlar iyice.ben de gidicem.

canım belki nemsizliktende olabilir sacın cok hava almamıs ve nemsiz kalmıssa sac derin oda kasıntı yapar...sık sık tara sacını masaj yap cok bastırmadan bide hergün yıkama dinlendir..a.s.

• Konu Sahibi izmirliii
sıcaktan ve terden kaynaklanıyor olabilir helede ense bölgesiyse büyük bir ihtimal terdendir canım..

ewet kızlar yine ben..çok oluyorum biliorum ama :1rolleyes: şimdi kızlar önceki başlıklarımda anlattığım gibi ya da bilmeyenlere bi daha anlatıyım 2 aydr falan haftada bir yağlarla bakım yapıorum saçlarıma sonra zeytnyağlı sabunla sabunluyorum sonra tresanıma çam terebentini kattım onunla bi de şampuanlıorum saçlarımın dökğlmesi durdu buraya kadar herşey iyi hoş güzel de benm saç derimde bir kaşıntı başladı :bbo:sabun ilk başlarda kepek kaşıntı yaapar deidler ama 2 aydır bişi yok olsa ilk yıkamalarda olurdu sanki...acaba kafamı iyi durulayamıyo muyum kalıntılar mı kaşıntı yapıo?? çünkü kepek flan da yok kaşıntı belli bi bölgede de diil her yanında Acaba neden oluo bu bilen war mı?? yağlar böle bişi yapar mı ??

o kadar dedim sana yagli ellerinle kafana dokunma:mymeka:bide yetmiyo nerde yag var sur kafana:mymeka:eek:lacagi buydu iste bitlendin-tatlicadiarzugit bi eczaneden bit ilaci al hemen alirkende hediyelik de de rezil etme beni,,,,hadi cabuk:eek:-

canım eğer kaşıntı yeni başladıysa saçların uzuyor olabilir çünkü benim o zaman kaşınıyor heryeri...

ewet kızlar yine ben..çok oluyorum biliorum ama :1rolleyes: şimdi kızlar önceki başlıklarımda anlattığım gibi ya da bilmeyenlere bi daha anlatıyım 2 aydr falan haftada bir yağlarla bakım yapıorum saçlarıma sonra zeytnyağlı sabunla sabunluyorum sonra tresanıma çam terebentini kattım onunla bi de şampuanlıorum saçlarımın dökğlmesi durdu buraya kadar herşey iyi hoş güzel de benm saç derimde bir kaşıntı başladı :bbo:sabun ilk başlarda kepek kaşıntı yaapar deidler ama 2 aydır bişi yok olsa ilk yıkamalarda olurdu sanki...acaba kafamı iyi durulayamıyo muyum kalıntılar mı kaşıntı yapıo?? çünkü kepek flan da yok kaşıntı belli bi bölgede de diil her yanında Acaba neden oluo bu bilen war mı?? yağlar böle bişi yapar mı ??

canım ben de aylin arkadaşımıza katılıyorum.benim de bu aralar çok kaşınıyor ama yağlanmıyor saçlarım.
şu bitkisel organicum şampuanı kullanmaya başladıktan sonra yağlanmam kalmadı ama dipleri kaşınıyor.sanırım yeni saçlar çıkıyor :)))

Eveeet ne zamandır sormak istediğim şeyi sen sormuşsun seni bir daha tebrik ederim kaydirigubbakcemile5 Benim de uzun süre saçlarım döküldü, şimdi biraz azaldı gibi şükür. Ve saç derimde belirli bölgelerde kaşıntı hissediyorum. Bunun özel bir zamanı olmuyor. Banyodan çıktıktan sonra bile kaşınıyor, yani kirli değilim kaydirigubbakcemile3 Ben sordum bunu birkaç kişiye, ya yeni saçın çıkıyordur, ya da saçların beyazlıyordur dediler. Ki saçlarımın beyazlaması için fazla gencim naniknanik İnşallah bu saçlarımın çıkıyor olmasına işarettir. Çünkü dökülen saçlarım yerine gelmezse fare kuyruğu saçlarımla ne kadar idare edebilirim bilemiyorum fisfisfis

ayy ciddi misiniz kızlar yani yeni saçlarım mı geliyo :) çokmutlu oldumm

o kadar dedim sana yagli ellerinle kafana dokunma:mymeka:bide yetmiyo nerde yag var sur kafana:mymeka:eek:lacagi buydu iste bitlendin-tatlicadiarzugit bi eczaneden bit ilaci al hemen alirkende hediyelik de de rezil etme beni,,,,hadi cabuk:eek:-

saçlarım geliomuş yeni saçlarım akıllım :teytey: bi ara bende şüphe ettm kendimden bitlendmmiki yaw die kafamda wıcık wıcık yağlarla bekliorm olur olur walla :dance:

kızlar ya aynı durum bendede var ne kadar sürcekki bu sac cıkması ki eger öyleyse napmalıyım bilmiorum cok kasınıo ya hatta banyoda yıkarken bıle kaşıyorum yani düşünün o derece doktorada gitmeyi hiç sevmıorum baska bi yol yokmu

kızlar ya aynı durum bendede var ne kadar sürcekki bu sac cıkması ki eger öyleyse napmalıyım bilmiorum cok kasınıo ya hatta banyoda yıkarken bıle kaşıyorum yani düşünün o derece doktorada gitmeyi hiç sevmıorum baska bi yol yokmu

canım ben durulama suyuna sirke kattım ii geldi deneistersen

X