Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

kokoskizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2015
22
36
kızlar saçlarım aşırı derecede dökülüyor çok üzülüyorum önerebiliceğiniz bir şey var mı????

Çok iyi gelen bir yöntem buldum bende onu kullanıyorum.
Yeni şampuan içine eczaneden alınan 1 paket bemiks bir paket bepanthol ampul. Tercihen 1-2 e vitamini iğneyle delip ekleyebilirsin.
İyice karıştır her kullanımdan önce kullan. Gün aşırı yıkıyorum en fazla 2 günde bir bende çok etkili.

ısırgan otu, nane ve lavanta kurusunu kaynat. sonra bunları süz ve saçını bu suyla yıka. Daha sonra sıcak havluya sar havlu saçının nemini aldıktan sonra saçlarını tara ve normal haline bırak 1 gün saçında kalsın bu. Benim 1 yıllık dökülmeme iyi geldi :)

Bence bir değerlerinize baktırın. Vitamin takviyesine ihtiyacınız olabilir. Çinko ve biotin iyi geliyor saçlara. Ama önce bir doktora danışın siz.

Öncelikle doktora gidip kan değerlerinize baktirin.
Bazı insanlarda mevsimsel de olabiliyor saç dökülmesi yani her zman mi vardi yoksa bazı aylarda mi dökülür?
Eğer saçlarınız cok yağlı değilse zeytinyağı bademyagi karıştırıp kullanabilirsiniz.

Tahlilden sonra LR nin saç dökülmesini ve yeniden çıkmasını sağlayan şampuanı var. Kızkardeşim kullanıyor. Bir yıkamada durdu dökülme.

Ben de aynı sorunu yaşadım, hem döküldüler hem de iyice sağlıksız oldular. Ben haftada bir kez duşa girmeden saçıma hindistan cevizi yağıyla masaj yaptım, ve şampuanımı değiştirdim urban care``nin saç dökülmesi karşıtı serisinden şampuan ve maskesini kullandim. Tabi su içmemi de arttırdım. 2 ayda çok farketti, toparladilar, bir sürü saçımda çıktı üstelik. Çok memnunum şimdi saclarim cok sağlıklı, cok guzel uzuyorlar, daha kolay şekil aliyorlar.

Ben de aynı sorunu yaşadım, hem döküldüler hem de iyice sağlıksız oldular. Ben haftada bir kez duşa girmeden saçıma hindistan cevizi yağıyla masaj yaptım, ve şampuanımı değiştirdim urban care``nin saç dökülmesi karşıtı serisinden şampuan ve maskesini kullandim. Tabi su içmemi de arttırdım. 2 ayda çok farketti, toparladilar, bir sürü saçımda çıktı üstelik. Çok memnunum şimdi saclarim cok sağlıklı, cok guzel uzuyorlar, daha kolay şekil aliyorlar.
Deniyeceğim, çok çok teşekkür ederimmm

Önce kan değerlerinize baktırın bence. Eğer sıkıntı yoksa biotin, priorin gibi vitamin takviyeleri başarılı bu konuda. Bana dermatolog bepanten bemix evigen badem yağı karışımı önermişti. O da fena değil.

kızlar saçlarım aşırı derecede dökülüyor çok üzülüyorum önerebiliceğiniz bir şey var mı????
Ince telli ve hassa saçlarım var,aslinda tüm cildim çok hassa maalesef.Cok defa saçım ve cildim için doktora gittim.Bir kaç yıl önce Horse tail extract diye bi şampuan ve hapını kullanmıştım ama biraz saçımı sertleştiriyordu şampuan devam saglayamadim.Gecen yaz doğal dermokozmetik ürünleri yapan Cedarin diye bi markanın plantafluid olan (bi tanede kepek şampuanı var benimki dökülme için)şampuanından, kullanmaya başladım annemle birlikte (annemin saçı öbek öbek dökülüyordu) ve hala kullanıyoruz saç dökülmemiz durdu ikimizinde ve daha canlı duruyor saçlarım artık.Isvicreden gelen özel hammaddeler iceriyor sac çıkmamış ama var olan köklerden saç çıkarıyor.Bahsetmek istedim.Gittigidiyor da satışını gördüm.Umarim kısa zamanda faydasını görürsünüz

Merhaba Arkadaşlar,
Benim de çok yakın bir arkadaşım aynı sorunu yaşıyordu, ona LR'dan L-Recapin Şampuan ve tonik aldık, çok faydasını gördü tavsiye ederim.
Bir de kuaförümden bir tavsiye kesinlikle saçlarınızı ıslak bırakmayın, iyice kurutun ve delicesine sık sık yıkamayın, saçlarınızı yıpratıyorsunuz çünkü.
Ürün hakkında bilgi ve temin için lütfen bana mesaj atınız.

canım bununla ilgili bloğumda yazı yazdım. Benimde aşırı dökülüyordu. Mutlaka oku. Tavsiyelerimi uygularsan emin ol iyi gelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belucha Kozmetik Fitoterapi doğal kozmetik ürünlerini tavsiye ederim. Ginseng şampuan ve 35 çeşit bitkisel ekstreler ile yapılan saç yağı inanılmaz sonuç veriyor. CNR Expo Sağlık Fuarına ve Merkezefendi Tıp festivaline katılan şeffaf bir firma , sattıkları ürünlerin arkasındalar . Saç dökülmesi problemlerine karşı etkili,yeni saçların çıkmasını teşvik eden ve saç kalitesini arttıran saç beyazlamasını durduran ,kafaderisi bakımı yapan ve kafa derisi damarların kan dolaşımı sirkulasonunu dengelediği için baş ağrılarına bile etkili olan inanılmaz ürünler var.

X