Saç Kesim Şekilleri Saç kesimi kuaför tavsiyesi.

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

zakkum_321

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2008
79
1
Kızlaaaar,saçlarımı kestirmem lazım çok uzadılar ama benim kuaförüm taşındı kocaeline.O taşındıktan sonra iki kez gittim kuaföre kasap kuaför çıktılar belime kadar olan saçlarımı omuzlarıma kadar berbat bi kesim yapıp mahvettiler.(kısaltma dememe rağmen)
O kadar çok üzüldüm ki. :KK5::KK14: :KK43:
Şimdi tekrar gitmek istiyorum yine uzattım belime kadar tek istediğim şekil verdirmek,nolursunuz yardım edin bana.
Çok memnun kaldığınız bi kuaför tavsiyesi istiyorum.Üsküdarda oturuyorum ama istanbulun heryerine gidebilirim.
Lütfen yardım :) :18:

Buda istediğim kesim,aslında çok basit ama korkuyorum resmen gitmeye :KK43:
$Uzun-Saçlar-Ýçin-Perma.jpg
$Jennifer-Lopez-Updo-Jennifer-Lopez-Hair-2-500x666.jpg
$1.jpg
Kısa istemiyorum ama önleride böyle olsun.
$575939_328462253915517_57893408_n.jpg

ikisincisi çok harikaymış bende üsküdarda oturuyorum :) kuaför olarak pek ılımlı göremedim ya ama evlenmeden önce ümraniyede oturmustum ailemle orada bi yer önerebilirim fatih kuaför hem uygun kesim hemde gercekten işlerini güzel yapıyorlar kaş olsun ağda olsun boya olsun her konuda güzel :)

Düzgün kesim için kuaför bulabildiniz mi ? Benim kuaför benim saçı rezil etti nasıl toparlayacağım bilmiyorum

X