saç kurutma makinesi

adanalxix ebru

sana kocaman aşığım:)
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
269
0
35
arkadaşlar saç kurutma makinesi alıcam ama hangi marka alıcama karar veremedim siz hangi model kullanıyorsunuz resimli koyarsanız sevinirimturkbayragi

Benim kullandigim sac kurutma makinasi´da bu model:

Alintidir

rowenta.jpg

Gayette memnunum...normal basligida var..! :nazar:

Ben kuafÖrlerın kullandıĞı bı saÇ kurutma makınası aldım tanıdıĞımıza aldım ama markasını hatırlamıyrum. Şıddetle tavsıye ederım.

Rowenta CV 9130 Lissima Ionic Clip Press saç kurutma makinasını kullanıyorum, düzleştirmek için zamanım kısıtlıysa bir yandan kurutuyor, bir yandan düzleştiriyorum. Önerebilirim...

Eklentiler

• $row.jpg
    $row.jpg
    6,6 KB · Görüntüleme: 1.375
ben de saç kurutma makinemi yeni aldım. internetten yaptığım araştırmalar sonucunda babyliss diye bir markada karar kılmıştım ancak daha sonra kullanan arkadaşların yönlendirmesi ve fiyatının da daha uygun olması nedeniyle felix marka saç kurutma makinesi aldım 48 tl idi

bende arçelik den almıstım fiyatı tam hatırlamıyorum ama 6 baslığı var fiyatı da makul bi arastır derim arkadasım

adanalı ebru'cum sen yazalı uzun zaman olmuş, belki artık almışsındır. Almayanlar için fikir olur en azından. Saç kurutmada babyliss çok ama çok tavsiye ederim. Şu an kullandığım 10 yıllık neredeyse ama hala sapasağlam hiç bozulmadı, üstelik dışarıdan bakınca da yepyeni duruyor dışının malzemesi de çok kaliteli.

ya bn saç kurutma makinasında açık renk seviyorum roventanın var böle beyazlı mavili hem model olarak hem kalite olarak ii bnce

ben de braunun iyon teknolojili olanından aldım..mavi beyaz olanından.saç düzleştiricim ve maşam da aynı markadan çok memnunum.bi kaç gün kullandım kurutma makinası gerçekten aradaki fark gözle görülür derecede daha parlak görünüyor saçlarım.çeyizime kaldırmakta zorluk çektim açıkcası:)

Bu aralar yeni bir saç kurutma makinesi almak istiyordum. Tesadüf eseri King'in düzenlediği bir blog yarışmasında thunderbird döner fırçalı saç kurutma makinesini gördüm, çok hoşuma gitti. Dün alışverişe çıktığımda media markta baktım bulurum diye ama kalmamış ne çabuk bitti, demek çok satılan bir ürün. Neysa birde koçtaşa bakıcam.

bana hediye geldi bu makine doğum günümde. bir iki deneme yaptım çok memnun kaldım. eskiden bonus gibi olurdu saçlarım, bu makineyle fazla kabarmadan kuruttum. attım çeyize yerimseniben

HP8182_en_ucuz_philips_sa___kurutma_mak__neler___xmlseries_hp8182_89.jpg

Merhaba arkadaşlar, saçlarım çok kabarıyor yeni bir saç kurutma makinesi alacağım Ionic özelliği olanlar güzel kabarmayı önlüyor deniyor, kullandığınız tavsiye ettiğiniz marka var mı acaba. Teşekkürler şimdiden.

Merhaba arkadaşlar, saçlarım çok kabarıyor yeni bir saç kurutma makinesi alacağım Ionic özelliği olanlar güzel kabarmayı önlüyor deniyor, kullandığınız tavsiye ettiğiniz marka var mı acaba. Teşekkürler şimdiden.

Valla bende arzum Buka var, diğerlerine nazaran biraz pahallı ama inan çok memnunum yaklaşık 1 yıldır da kullanıyorum. Hem ion özellikli hem de içi porselen kaplı. Benim o cadı saçlarımı yatıştırdı diyebilirim.

15959.jpg

X