saç kurutma makinesi

Valla bende arzum Buka var, diğerlerine nazaran biraz pahallı ama inan çok memnunum yaklaşık 1 yıldır da kullanıyorum. Hem ion özellikli hem de içi porselen kaplı. Benim o cadı saçlarımı yatıştırdı diyebilirim.

15959.jpg

Önerin için çok teşekkür ederim minikcicek, söylediğin makineyi inceleyeceğim.

Valla bende arzum Buka var, diğerlerine nazaran biraz pahallı ama inan çok memnunum yaklaşık 1 yıldır da kullanıyorum. Hem ion özellikli hem de içi porselen kaplı. Benim o cadı saçlarımı yatıştırdı diyebilirim.

15959.jpg

bu üründen bende almak istiyorum wigosu güzel mi acaba ben wigosu için almak istiyorum

15959.jpg

bu üründen bende almak istiyorum wigosu güzel mi acaba ben wigosu için almak istiyorum

ben de braunun iyon teknolojili olanından aldım..mavi beyaz olanından.saç düzleştiricim ve maşam da aynı markadan çok memnunum.bi kaç gün kullandım kurutma makinası gerçekten aradaki fark gözle görülür derecede daha parlak görünüyor saçlarım.çeyizime kaldırmakta zorluk çektim açıkcası:)

ben de bu saç kurutma makinesinden aldım, kullandım da... süper bişey :) benim saçım elektriklenir kuruturken, o yüzdden yaz kış ıslak saçla gezerdim. ama kabarmadı saçlarım, o kadar fark etti yani. ben de çeyizime kaldıramycam gibi gözüküyor :))

slm kızlar...saç kurutma makinesi almak istiyorum ama piyasada okadar çok çeşit varkii hangisini alacağımı bilemedim...internetten philips hp8182 yi araştırdım fena değil gibi bu makinayı kullananlar yada farklı makina kullanlar yorumlarınızı bekliyorum....

canım bu kuaförlere sorabilirsin eminönünde bir han var ben oradan almıştım kuaförlerin aldıklarından çok çok çok memnunum!

Merhabalar, benim saçlarım uzun ve dalgalı. Makineyle kurutunca elektrikleniyor. İyon özellikli bir makine mi alsam yoksa birçok kişinin tavsiye ettiği Etap marka kuaförlerin kullandığı makinelerden mi alsam bilemedim. Bir sürü seçenek var içinden çıkamadım 🙄

Merhabalar, benim saçlarım uzun ve dalgalı. Makineyle kurutunca elektrikleniyor. İyon özellikli bir makine mi alsam yoksa birçok kişinin tavsiye ettiği Etap marka kuaförlerin kullandığı makinelerden mi alsam bilemedim. Bir sürü seçenek var içinden çıkamadım 🙄
Etap marka aldım bende. Fiyatı da fana değil. 158 TL ye aldım, bir kez kullandım. Kalitesini çok beğendim

X