Saç Rengi ve Saç Boyama saç rengi soru??? ( küllü) lütfen yorummmm

asena87

Boy:162 Başlangıç:67🧡Güncel:62.2
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
3.672
6.564
slm kızlar.uzun yıllardır saçım rofleli....ayrıca ince,az ve sağlıksız...son günlerde dahada dökülüyor.
ilk sorum: doğal evde uygulayabileceğim kür maske vs pratik bilgileriniz varsa sevinirim.

2.sorumda renk: röfleden sonra dip boya yaptrmaktan oluşan turuncumsu renten bıktım...
sarıdan ziyade artık kumraldan sarıya calan bir renk istiyorum.bunu öncedende istemiştim ama yine sarı yapmıştı kuaför...
Koleston-Küllü-Kumral-Saç-Boyası-Rengi.jpg
kullu_sari_sac_renkleri_ea2cd4e464.jpg

küt kulak altında kestireceğim.renginide attiğim fotoğraflar gibi istiyorum.sorularım :

1.röfle üzerine hangi aşamalarla kuaför bu rengi bulur ya da mümkün mü?
2.ki kuaför çok tuzlu geliyor artık evde bu renk için ne kullanmalıyım ya da ben yapabilirmiyim ?

dip boya aciliyetinin olmayacagı ve bende doğal duracak rengi anlatabildiysem yorumlarınızı beklerim.

ayrıca kendi sac rengim koyu kumral... tenim beyaz...

Uçlar sariydi dipte kumraldi...ilj boyadigimda kullü oldugu icin renk oturana kdr yesilimsi oldu. Zamanla sariya dondu

Kuaförlerin en çok zorlandığı renk diyebilirim. Saçının alt tonu çok önemli. Kumral tonuna döndürene kadar üst üste ve aralıklarla boyanması gerekiyor.
evet en zorlandıklarıymış...kendi saçım koyu kumral ama cok cok koyu da değil :)
ya aslında bi sarı esintiside olsun istiyorum cunku tekrar sarıya dönüyorum bi şekilde sarı olmayınca...

Saçınız orta kumral kendi renginiz. İstediğiniz ton elde edilebilir. Dediğim gibi üst üste boyamada anca oturur renginiz. İyi bir kuaföre boyatın açmadan zaten turunculuktan da diplerdeki bant görüntüsünden de kurtulamazsınız.
yani şuan açmammı gerekiyor kesin???
peki bu röfleye direkt 1 boyayla ne gibi bır sonuc alıırm

Saçınız orta kumral kendi renginiz. İstediğiniz ton elde edilebilir. Dediğim gibi üst üste boyamada anca oturur renginiz. İyi bir kuaföre boyatın açmadan zaten turunculuktan da diplerdeki bant görüntüsünden de kurtulamazsınız.
Tek bir boyayla yapamazmuyiz yani canim.
Islem gorsun istemiyirum artik.cokta bilmiyirum bu isleri

sonunda evde 8.0 ve 8.1 karışımı ile boyamaya karar verdim...
kuaför malzemeleri satan yerden igora alacagım bi aksilik olmazsa...
yarın foto atarım boyadıktan sonra umarım hayal kırıklıgı olmaz....

İstediğin ton ekstra küllü açık kumral.
Kendi sa tonun da kumralmış....

Sarıların gördüğüm kadarıyla dore , küllü yada gri yoğunlaştırıcıyla açık küllü kumral boya güzel bi boyayla elde edersin.

Bakım için de ben uzama konusunda Dax supergroyu beğeniyorum.

20160917_145051.jpg

Kizlar 8.0ve 8.1 i karistirdim ve boyadim...
Sonuc tam istedgim renk oldu su an....
Ama fonlemedim henuz...
Alttaki rofleli yerler bi sure sonra sararir sanirim tekrar boyarim.ama ton guzel...ne sari ne kumral...yesermedide ☺

X