Saç Rengi ve Saç Boyama Saç rengi

Minyon elif

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2017
40
21
26
Aralık ayında saçlarimi boyattım karamele ama kuafor içine bakır renginide karıştırdı şimdi saçlarimi tekrardan boyaticam ama ne renk olsun diye karar veremedim esmer tenliyim kimisi koyu saç yakışıyor sana ten rengine diyor karar veremiyorum koyu renkli saç rengim ile olan fotograf ve bakir olan fotografida koyucam buraya her türlü fikirlere açığım

Karamel olan dimi beni taniyanlar esmersin sana açik renkler değilde koyu renkler daha iyi diyorlar ama yaşadiğim şehirde gittiğim kuafor bir ara saçimin yarisini boyamiş yarisi boyasiz di fark ettiğimde şimdi kuafor değiştirmek istiyorum ama acaba nasil yapabilir diye endişeleniyorum bakir olan da başka şehirde boyattmiştim

Alttaki koyu saç rengi çok daha hoş. Ama keşke yüzünüzü kapatıp koysaydın, tanıyan olursa falan diye dedim.

Taniyanlar olsa da benim için sorun yok ya o bu görücek diye kendimi saklamamin bi amaci yok benim çevremden boyle siteye üye olucak kişi pek yok ama koyu renge geri dönücem gibi sanki

En kısa zamanda koyu renge boyaticam şuanda bile boyatsam yeridir diplerim baya geldi ama hangi kuafore gideceğime karar veremedim hep gittiğim yarim.yamalak iş yapmişti

Ikinci resim çok hoş yakışmış bence kullanın birsüre çikolata tonlar da gider karamel çok soluk duruyor.

Çikolata tonlarinida denemek lazim yani başta çikolata kahve yapmıştık ama pek belli olmamişti koyu renk istiyorum kahverengi falan kesin dönücem koyuya bu açık renk fazla gitmedi bana

Karamel olan dimi beni taniyanlar esmersin sana açik renkler değilde koyu renkler daha iyi diyorlar ama yaşadiğim şehirde gittiğim kuafor bir ara saçimin yarisini boyamiş yarisi boyasiz di fark ettiğimde şimdi kuafor değiştirmek istiyorum ama acaba nasil yapabilir diye endişeleniyorum bakir olan da başka şehirde boyattmiştim
Alttakini diyorum daha çok yakışmış ve renkte çok güzelmiş.sarı sevdam geçerse ben bile yapabilirim o rengi :)

En kısa zamanda koyu renge boyaticam şuanda bile boyatsam yeridir diplerim baya geldi ama hangi kuafore gideceğime karar veremedim hep gittiğim yarim.yamalak iş yapmişti

tek düz koyu renk yapcaksan evde kendin yap ya gitsin .)

Kuafor yaninda çaliştim ama kendi saçimi boyayamiyorum işte ama bi kuafore gidip iyice boyaticam

onlarca renk yaptım hep evde ablalrım sagolsun :KK70:

Merhaba arkadaşlar ,

Benim saçlarım röfleli baya da yıpratmışlardı , beğenmemiştim . 5 Aydır saçımı boyamıyorum ve artık ombre gibi duruyor saçım , bunun üstüne cila yapsam nolur?

X