Saç Rengi ve Saç Boyama Saç rengim için yardım

morgana64

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2011
174
0
Eki Görüntüle 1038518
Eki Görüntüle 1038520

Şu anki saçım bunlar ama ben her ay dip boya yaptırmaktan çok sıkıldım ve kendi saçıma dönmek istiyorum

Eki Görüntüle 1038522

Kendi saç rengim şu anda bu dibim geldi de🙈

Saçımı sizce hangi renge boyamam lazım ben koyu kumral diye biliyorum ama boyandığında daha koyu oluyo diye söylüyorlar emin de değilim hiç. Kendi rengime boyayıp 1 hafta arayla 2 kez boyayıp kuaförde ombre işlemi yaptırmak istiyorum. Akıl verin lütfen bana😔😔İstediğim saçlarda aşağıda

Eki Görüntüle 1038529

Eki Görüntüle 1038531

Eki Görüntüle 1038532

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1395841224.185347.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bence hiç evde defalarca uğraşma, kuaförüne anlat yada bu beğenediğin resimleri göster belki bir kerede saçını istediğin hale getirir, örneğin çene hizandan yukarısını dibine kdr koyultur en uçlarıda açar biraz daha, çok hırpalanmadan istediğin hale gelir :)

Bence hiç evde defalarca uğraşma, kuaförüne anlat yada bu beğenediğin resimleri göster belki bir kerede saçını istediğin hale getirir, örneğin çene hizandan yukarısını dibine kdr koyultur en uçlarıda açar biraz daha, çok hırpalanmadan istediğin hale gelir :)

Saçımda kumral dore var bu yüzden yapamaz o işlemi üstlerde küllülük olur altlarda dorelil

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

saçlarında röfle işlemi olduğu için önce koyu kumral yada kumral tonları saçını turunculaştıracaktır.kumral tonundaki boyalar doğal saç rengi gibi olmuyor,koyu ve doreli oluyor(küllü tonlar hariç)bu gibi durumlarda kuaförler öncelikle küllü tonlara boyuyorlar.altta röfle olduğu için yıkandıkça çok çabuk akacak ve sarılar şu anki kadar açık ton olmasada ortaya çıkacaktır.bunun için istediğin ve boyadığın rengin oturması için bir kaç boyama daha yapman gerekir.son 15 gündür istediğim saç rengi için o kadar çok araştırma yaptım ki,bu bilgileri sizinlede paylaşmak istedim.ama yinede bir kuaföre danışın,araştırın ve öyle karar verin derim ben.istemediğimiz tonlar olunca sabırsız davranıp üstüste işlem yapıyoruz saçı yıpratıyoruz.saçlarınız çok güzel görünüyor,yıpranmasın.bakım yapmayıda ihmal etmeyin.saçta daha önce röfle işlemi yapılmış,yeniden ombre için pakete alırsak uçları saç kopar diyecektir kuaför.yardımcı olabilmişimdir umarım.kolay gelsin.

bu arada istediğin rengi göstermek için paylaştığın fotolardan 1. ve 4. saç dore kumral tonları gibi duruyor.ama 2. ve 3.saçların dip rengi küllü kumral tonları.istedğin tam olarak hangi tonsa ona göre danış kuaförede..krepe balyajı araştırdınmı?ombreye benziyor ama daha doğal ve hoş duruyor.bende 3.resimdeki saça bayıldım yaaaaa:KK17:

X