Saç Rengi ve Saç Boyama Sac Renkleri İcin Tavsiyeler

charmant

2016
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2013
4.658
6.022
42
Arkadaslar buradan soru ve onerilerimizi paylasalim. İstedigimiz renkler ve cikabilecek renkler nelerdir birlikte gorelim.

Yeserme hakkinda neler yapilabilir yada turunculuk nasil azaltilir gibi her turlu renk konusunu hatasini dogrusunu paylasalim. :)

Dogal sac rengimi demek istedin cnm :) evet keske dogal olabilse saclarimiz.. Var tabii ki dogal saci olanlar onlara imreniyorum dogrusu keske hic ellemeseler :) senin de mi kendi saclarin yoksa :KK66:
Evet doğal Allahıma şükürler olsun :) Hiç imrenmedim boyalı saça Allaha şükür eşimde hiç sevmez :KK45:

IMG_20150914_143713.jpg
Evet hanimlar nasil sizce :)

IMG-20150914-WA0001.jpg
Bu da baska bir cekim arkadasimin saclari kahverenginden bu sekle getirdik. :) gun isiginda orjinal goruntusu.

Merhabalar..ben degilde bi arkadasim icin sorucam hemen cvplarsaniz sevinirim.saclari koyu kestane ama kahve istiyo sizce olurmu siyah gibide dursun istiyo bide hangi marka onerirsiniz simdiden tesekkurler

Merhabalar..ben degilde bi arkadasim icin sorucam hemen cvplarsaniz sevinirim.saclari koyu kestane ama kahve istiyo sizce olurmu siyah gibide dursun istiyo bide hangi marka onerirsiniz simdiden tesekkurler
Anlattiginiz kadariyla istedikleriyle suanki sac rengi uyumlu zaten :) hem kahve hem siyah yani. Yada baska bisey mi ifade etmeye calistiniz acaba?

Arkadaşlar lutfen bana yardım edin özellikle kuaforler saça takıntılı bir insanın şimdiki rengim pilatine yakın istedim renk cara delevingne nin rengi bu renge evde nasıl ulaşabilirim kuafore gitmiyorum sacimi mahvetti ve güvenmiyorum bana marka ve numara verirseniz sevinirim lufen

Eklentiler

• IMG_20160620_135403.jpg
    IMG_20160620_135403.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 62
  • images (4).jpg
    images (4).jpg
    18 KB · Görüntüleme: 68
X