Saç Rengi ve Saç Boyama Saç sorunsalı

Elispo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2017
1.043
1.476
image.jpg kızlar kuaforum bugun ıstersem koyulastıracagını soyledı. Sızce sacım nasıl ? İlk kez boyattım karar veremıyorum.

Cok saol ama kımse yazmadı oraya attım beklıyorum ıkı saat ıcınde karar vermem lazım

Güzel görünüyor. Ama yüzünüze ne kadar yaksmış göremediğim için bilemedm

Güzel görünüyor. Ama yüzünüze ne kadar yaksmış göremediğim için bilemedm
Iste resım koymaya cekınıyorum. Yuzume bende karar veremıyorum gıttı mı gıtmedı mı? Koyu kestaneydı scım o sankı daha cok gıdıyordu. Zormus sac boyatmak kararlı olmak valla

Bence saçın rengi güzel, biraz kalsın öyle karar verin derim ben. İnsan renk değişikliği yapınca uzun süre alışamıyor.
Bir de şu BDV'de her derdin açılmaması hoşuma gitmiyor. Misal tüp bebek, gebelik konuları aktif, bu tarz dertler çabuk cevap alabiliyordur. Ben köpeğimin beslenmesiyle ilgili bir soru sordum hatta yeni konu açmayayım köpeklerle ilgili sorularımız konusuna yazayım dedim, sonuç olarak günlerdir cevap bekliyorum. Eminim buraya açsam köpeği olan bir çok kişi öneri verecekti.
Bence bdvde derdi olan konu açabilmeli.

Bende katılıyorum sonucta buda bır derttı ve yanıt bulmam gerekıyordu buraya actım. Sıte yonetımı hosgoru lutfen :)

Evet belkıde alısamadım dıye henuz bır hafta oldu.

Tamam kızlar reeldedr bıkac kısıye sordum herkes bekle dıyor renkte yenı yenı otururmuş. Bı 5 ay boyle takılcam sonra koyultup tek renk yapıcam. Yalnız sac olayına yenı gırdım oyuncak almak gıbıymıs. Herkese yorum ıcın tesekkur ederım. Kadınlar gununuz kutlu olsun sevgıler

X