Saç Uzatma Yöntemleri Saç Uzatma Günlüğüm

melisaxt

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2016
14
3
25
Meraba arkadaşlar.Öncelikle bayramınızı kutluyorumm.
Saçlarım uzunken kuaför tavsiyesiyle biraz kestirdim oval şekilde ve pişman oldum.Ayrıca perçem kestirdim ve hiç yakıştığını düşünmüyorum,pişman oldum.Bende sizlerden öğrendiğim yöntemlerle uzatmaya karar verdim.3 gündür akşamları lavanta çayı içiyorum.ve şimdiye kadar iki kere banyo sonrası saçıma döktüm.En yakın zamanda da dax supergro almayı düşünüyorum.Daha önce lavanta yöntemini deneyen var mı? Bu arada en yakın zamanda resim ekliycem.Mobilden beceremedim

Son düzenleme:
Papatya çayı içmek etkiliyor muymuş?
Bunu bilmiyordum
Dax a ilaveten hindistan cevizi yağı kullanıyorum ben de.
İnş uzar tekrar.

Papatya çayı içmek etkiliyor muymuş?
Bunu bilmiyordum
Dax a ilaveten hindistan cevizi yağı kullanıyorum ben de.
İnş uzar tekrar.
Canım ya papatya yazmışım aklım nerelere gittiyse... Lavanta olucaktı
Dax işine yaradı mı? Kaç santim uzattı ne kadar sürede?

Valla 2-3 hafta oluyor daha kullanmaya başlayalı. Çok belirgin bi fark yok ama biraz uzadı sanki.
Dalgalı saçlarım ve uzadıgi da kolay kolay belli olmuyor malesef.

Kızlar saçlarıma şuan badem yağı ve çam terebentini esansu sürdüm yaklaşık bi saat kafamda tutucam hadi hayırlısı.Şampuanıma zaten katmıştım ama böyle daha etkili olur diye düşündüm

Meraba arkadaşlar.Öncelikle bayramınızı kutluyorumm.
Saçlarım uzunken kuaför tavsiyesiyle biraz kestirdim oval şekilde ve pişman oldum.Ayrıca perçem kestirdim ve hiç yakıştığını düşünmüyorum,pişman oldum.Bende sizlerden öğrendiğim yöntemlerle uzatmaya karar verdim.3 gündür akşamları lavanta çayı içiyorum.ve şimdiye kadar iki kere banyo sonrası saçıma döktüm.En yakın zamanda da dax supergro almayı düşünüyorum.Daha önce lavanta yöntemini deneyen var mı? Bu arada en yakın zamanda resim ekliycem.Mobilden beceremedim
dax süpergo yu aldım o kutu bitene kadar her hafta bir kez kullandım .. daha sonra hiç bir şey yapmadım bekledim benim saçım çok yavaş uzar ve 4 parmak kadar uzattı arkadaşlarım .. iki ay yada bir ay boyunca düzenli kullandıktan sonra bekleyin dinlenme aşamasna geçin o dinlenme safhasında uzuyor sizler uygulama yaptıkça uzamıyormuş gibi gelmesi çok normal bıraktığınızda uzayacak ve daha sonra dinlenmeden sonra tekrar başlayın ve kesinlikle dax süpergo öneriyorum başka birşeye gerek yok hemcinslerim .. içinde çok miktarda vazelin var ayrıca fiyat pahalı gelirse vazelini alıpta sürebirsiniz içinede dilediğiniz yağı karıştırıp hemde ucuza gelir ama durumunuz varsa durmayın alın daxsı...

X