Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarımı uzatma maceram

Gizemmezig

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2020
4
1
30
Merhaba arkadaşlar kk ya yeni üye oldum bende saç uzatma deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum neredeyse bütün saç uzatma konularını araştırmış biri olarak biraz bilgi sahibiyim diyebilirim bende bu saç uzatma maceramı sizlerle paylaşmak istedim saçlarım omuzumdan yaklaşık bir el kalınlığında aşağıdaydı ama düzleştiriciden dolayı inanılmaz kırık ve cansızdı neredeyse uç kısımları tüy gibi kalmıştı doğumdan sonra inanılmaz bir saç dökülmesi yaşadım saçlarımı kestirirsem düzelebileceğimi düşündüm ama hiçbir. Etkisi olması tabilide ekim 2020 de saçlarımı kulak hizasında küt kestirdim ilk zamanlar çok mutluydum çok rahat ediyordum ama sonra çok pişman oldum ve uzatma serüvenime başladım ilk defa saçlarımı bukadar büyük bir hevesle uzatıyorum 3 aydır bakım yapıyorum düzenli olarak ve saçlarım 5 parmak kalınlığında uzadı diyebilirim 1 aydır ara vermiştim o arada saçlarımı kızıla boyattım hem değişiklil olun diye hemde saçımın ne kadar uzadığını. Rahatlıkla görebilmek için şuanda turp suyu kürüne başladım 4 gün önce dip boya yaptım ertesi gün turp suyu bir diğer gün dax supergro ve gindistan cevizi yağı yaptım bugün tekrar turp suyu yaptım şuanlık uzama konusunda değişik birşey yok 1 hafta sonra fotoğraf atarım bakalım dibim ne kadar çıkocak heyecanla bekliyorum

X