Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatma konusuna son nokta! Mutlaka bakın

Tülin sacının uzama serüveninde resimlerini koysan süper olur her aydan bir resim koy lüfffeeeen

kızlarr :KK43: benımde aynı sorunlarım var malesef sacım uzamıyor konuyu takıpdeyım

Kızlar saçlarımın hikayesi uzun ama şöle söliim açıcıyla mart ayında yaktığım uzun saçlarım vardı . Önce eve gelip makasla bütün yanıkları kestim sonra burdan süpergo yu öğrendim düZenli uygulamaya çalştım . Gözle görünür bi şekilde uzadı bi daha kestirip koyuya boyattım . Şimdi beklemedeyim ama o kazık gbi saçlarımdan kurtuldm artık işlem yapmadan bakım yapp uzatıcam . Süpergo ya devam

Peki, aşırı gür, zor taranan, dalgalı saça ne önerirsiniz?

Arkadaşlar ben saç bakımında en çok vitamin öneriyorum. ÖZellikle saf E vitamini. B5 ve B3 vitaminlerini edinin derim. Bir de kükürt kullanımı çok etkili ben deniyorum ve faydasını görüyorummmmmmmm

Dax supergro benim saçlarımı döküyor arkadaşlar saçlarım yandı renk değişiklikleri yüzünden lastik gibi oluyordu banyo esnasında kötü olan saçlarım ellerimde tutam tutam o kadar bakımlar yapıyorum sinemaki küründen sonra böyle oldu, barcelino saç bakım yağını kullanıyorum aktardan aldığım yağları karıştırdım soğan kürü de yaptım, yardım edin kızlar bu saçlarım nasıl uzayacak

Dax supergro benim saçlarımı döküyor arkadaşlar saçlarım yandı renk değişiklikleri yüzünden lastik gibi oluyordu banyo esnasında kötü olan saçlarım ellerimde tutam tutam o kadar bakımlar yapıyorum sinemaki küründen sonra böyle oldu, barcelino saç bakım yağını kullanıyorum aktardan aldığım yağları karıştırdım soğan kürü de yaptım, yardım edin kızlar bu saçlarım nasıl uzayacak
Sığır iliği kürünü tavsiye ederim

sinemaki küründeki gibi koparak dökmesin saçları :KK43: bi de blenderım yok sığır iliğini nasıl yapacağım

Saçlarım açıcıdan yandı, ve sanırım küstü, hiç uzamıyor, gerçekten tecrübesi olan biri varsa acil tavsıyelerınıze ıhtıyacım var, yoksa kuaförüm saçımı kesecek.?

Kükürtle saç uzatma yöntemini de deneyebilirsin, ama şampuanlar çok işe yaramıyor. Çünkü şampuanla saçı yıkıyoruz şampuan akıp gidiyor. O yüzden şampuandan ziyade vitaminler ve kükürt deneyebilirsin. Bide sinamekinin faydasız olduğuna dair de yazılar okudum.

Son düzenleyen: Moderatör:
sinemaki aman aman saçımı nasıl kuruttu bi daha hayatta sürmem koparak dökülüyo o kür yüzünden ama kükürtü bi araştırayım

Son düzenleyen: Moderatör:
C
sinemaki aman aman saçımı nasıl kuruttu bi daha hayatta sürmem koparak dökülüyo o kür yüzünden ama kükürtü bi araştırayım
Canım ben de mega keratin setini ve garantili keratin setlerini şu an araştırıyorum. yorumlardan gördüğüm kadarıyla çok memnuniyet var. siz ne dersiniz. ?

Sonraki ayda doğum kontrol hapını bıraktım enteleye başladım. Farmasi maskeye devam ediyordum. Şampuan olarak da madam coco da bulduğum ve hayatmn şampuanı dedğim argan adlı şampuanı kullanıyordum. Kahverengi kutuda. Bir önceki resim 24 şubattı. Şimdi gelen 11 mart. Yani 16 günlük entele sonucum buyrun efendim
Sampuanı cok merak ettim su siralar dogal bir sampuan almayı dusunuyorum ama saclarıma surekli kur uygulamak zorundayım ihmal ettigimde cok kuruyor hem cok uzun hemde surekli boyamak zorundayim kurumasından korkuyorum ? Dogal sampuanlar genelde kurutup sertlestir diye emin olamadım

Kızlar hepinizden çok özür diliyorum konuyu kendim açmama rağmen uzun zamandır giremedim. Kpss sürecindeydim ve öabt ertelemesi yüzünden bitmek bilmeyen bi çike haline geldi. Doğal olarak saçlarıma ilk zamanlardaki özeni gösteremedim son iki aydır ama gördüğüm kadarıyla deneyip başarılı olanlar olmuş çok sevindim. Dax a hala devam ediyorum üzerine başka şey de tanımıyorum. Hayatımda ilk defa saçlarım gerçekten uzun diyebiliyorum. On yıllık röfle maceram kopmalar kırılmalar atlattım ve sonunda daxla mutluluğu yakaladım :)))) döküyor diyenler olmuş evet dax baya saç döker ama bunlar cansız saçlardr yerine yenisi çıkar. Ayrıca daxı kullanırken bu sorunla karşılaşmamak için mutlaka lavanta kürü ile durulayın o zaman daxın dökülme etkisi görülmüyor. Biraz önce koyduğum fotoğraflara baktım ve bir kez daha ne kadar uzadğnı fark ettim. En kısa zamanda bir fotoğraf koyup size de farkı göstermek istiyorum. Üstelik yoğun ders temposu nedeniyle iki aydır haftada bir bazen 15 günde bir ancak uyguladım daxı. Sanki yoğun kullanımı bırakınca uzama hızı daha da arttı. Hep öyşe derler kür bitince asıl uzama olur derler sanırm doğru. Üstelik iki ay içinde saç uçlarmı iki defa açtrdım ne yandı ne koptu ne kırıldı ne de kesildi. Tabi bunun için de bir sırrım var. Ben saçlarma açma işlemi yapmadan önce koruması için yağ sürdürüyorum. Genelde argan yağı. Evde açma işlemi yaparsam da uçlarna hafif argan yağı sürüp öyle açıcı uyguluyorm kırılmayı yıpranmayı önlüyor. Sevgiyle kalın

Sampuanı cok merak ettim su siralar dogal bir sampuan almayı dusunuyorum ama saclarıma surekli kur uygulamak zorundayım ihmal ettigimde cok kuruyor hem cok uzun hemde surekli boyamak zorundayim kurumasından korkuyorum ? Dogal sampuanlar genelde kurutup sertlestir diye emin olamadım
Canım baya zaman olmuş ama yeni girdim yine de cevap vermek istedim. Bahsettiğim şampuan doğal şampuan değildi kutunun üzernde argan yazıyordu hala var madam cocoda başka yerde görmedim. Kür için de tek başına dax tüm sorunlarna çözüm olacaktır. Vallahi bunalmayacağnızı bilsem öyle uzun anlatırdım ki bu mucizeyi. Sırtn ortasnda bi saç düşün yıllardır aynı boyda, röfleli ve her dip uzamasnda dibe değil komple yeniden röfle yapılıyor. Plastik görüntü ve doku.. Elimi saçıma atıp parmaklarmı saçın ucundan çıkarmam mümkün değildi.. Ensemdeki saçlar sürekli dolaşık ne el girer ne tarak. Böyle bi halden kurtardı beni dax. Her derdime deva oldu uzattı yumuşattı. Hem sarı hem yumuşak saçlarm var şaka gibi ☺️

Saçlarım açıcıdan yandı, ve sanırım küstü, hiç uzamıyor, gerçekten tecrübesi olan biri varsa acil tavsıyelerınıze ıhtıyacım var, yoksa kuaförüm saçımı kesecek.?
Canım saçına saf elma sirkesi sür yarım saat hatta bir saat beklet ve durula. Evde yapılan elma sirkesi veya aktardan al market işi değil. Çok geç oldu ama inşallah kestirmemişsindir :KK43:

X