Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatma konusuna son nokta! Mutlaka bakın

merhaba .Kirpikler için ne kullanıyrosunuz?Madame coconun argan şampuanından hala memnunmusun?

merhaba bütün yorumları okudum ve hemen araştırmaya basladım ben cok sıkıntılıyım bu konuda benim sacım cok azaldı ve inceldi bu durum öz güveni bile sarsmaya yetiyor bence cünkü kadının en önem verdigi sey sac olsa gerek kullananlardan ricam ürünün resmini atabılırmısınız birde bu ürün sadece kuru saca mı uygudur öyle bir yazı okudum sanki sacımı cogaltmak ve uzatmak tek amacım tesekkürler.

Kokuyu problem etmezseniz en etkili sarımsaktır. Ananemin rahmetli eniştesi saçkıranı bile tedavi ediyordu sarımsakla, ister kesin sürün diplere, ister yağda bekletip yağı sürün her türlü etkili.. Birde zencefil dökülmeye birebir, ister suda haşlayıp durulayın, 2. yöntemi denemedim ama uygulanışını gördüm taze zencefilin kabuğunu soyup size seyrek gelen bölgelere sürüyorsunuz yine sarımsak gibi.. umarım sizde memnun kalırsınız

Canım göğüs büyütme k için

saçlarım kırıktı benim de argan yağını duydum sağol peki nasıl uzatabilirim bileniniz var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…