Saç Kesim Şekilleri Saça fön çekmeden önce ne kullanıyorsunuz kızlar?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

evaelif

Guru
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2012
115
55
26
Saçım dalgalı ve kalın telli şekil vermezsem kabarıyor ve yanık duruyor.Sürekli yaptığım bir işlem değil fön ama bazen yapıyorum dışarıya çıkcağım zaman yada özel günlerde.Fön çekmeden önce ne kullanıyorsunuz ısı koruyucu krem mi serum mu hangisi daha etkili olur saçıma.Kabarıklığınıda alsın istiyorum.

Saçım dalgalı ve kalın telli şekil vermezsem kabarıyor ve yanık duruyor.Sürekli yaptığım bir işlem değil fön ama bazen yapıyorum dışarıya çıkcağım zaman yada özel günlerde.Fön çekmeden önce ne kullanıyorsunuz ısı koruyucu krem mi serum mu hangisi daha etkili olur saçıma.Kabarıklığınıda alsın istiyorum.
Ben çok az da olsa duzlestiriyorum bazen kullandığım alet de Braun un iyonizer etkili ürünü saçlarımı öyle kurutma vs yapmıyor ama ben her yıkamada saç kremi kullanıyorum

Ben çok az da olsa duzlestiriyorum bazen kullandığım alet de Braun un iyonizer etkili ürünü saçlarımı öyle kurutma vs yapmıyor ama ben her yıkamada saç kremi kullanıyorum
Saç kremi her yıkamada olmaz, etkisini azaltır. Her ikinci yıkamada faydası olur.

Valla ben saç uclarima sürekli yapıyorum bunu hiç sorun yaşamadım ama bu öneriyi de dikkate alıp denicem teşekkür ederim
Rica ederim. Usta kızı olarak beni dikkate aldığın icin teşekkürler 🤗

X