Saç Rengi ve Saç Boyama Saçım hakkında

Combativeenemy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2017
2.110
904
31
Slm arkdaslr size bir şey danışacağım saçımı 2 yıldır ombre kullanıyordum ve bundan sıkıldım çikolata kahvesine boyattım sonra ilk yıkkamamda boya aktı snra kuaföre gittim tek renk boyattım o tonlara yakn bişey istedim dhaa koyu bi renk yptı koyu renge alışkın değilim şimdi tekrardan kuaförden çikolata kahvesine boyamak istiyorm ama tekrardan yıkanınca akar mı saçım yıpranır mı boyarsam eğer 3. Boyama işlemi olck ne diyosnz

Slm arkdaslr size bir şey danışacağım saçımı 2 yıldır ombre kullanıyordum ve bundan sıkıldım çikolata kahvesine boyattım sonra ilk yıkkamamda boya aktı snra kuaföre gittim tek renk boyattım o tonlara yakn bişey istedim dhaa koyu bi renk yptı koyu renge alışkın değilim şimdi tekrardan kuaförden çikolata kahvesine boyamak istiyorm ama tekrardan yıkanınca akar mı saçım yıpranır mı boyarsam eğer 3. Boyama işlemi olck ne diyosnz
Beyaz sabunla yıkayın 2 yıkamada akar

Akar hatta alttaki ombre sarıysa sarıların görünme ilmihali de var. Zamanla boyattikca oturur renk. Ayni sekilde bir tecrubem var . Ombre ustune c. Kahve yapmistim aynisi dediginiz gibi oldu

Saclarim ombreydi. Korona da mor yaptim. Sonra kuaforler acildi. Kahveye dondum. Ilk seferlerde uclardan gözüküyordu.
Birazda kestirip tekrar tekrar boyattim. su an rengine bayılıyorum

Koyu Kestane bile akıyor, gün ışığında kahve duruyor. Çikolata kahve de bir aya doğallaşır, çok çok koyu bir renk değil, orta karardır.

X