Saçım hiç kokmuyor

I love cats

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
385
63
Kızlar saçta kalıcı güzel kokan bildiğiniz şampuan saç kremi vs varsa yazarmısınız

Market şampuanlarından Elseve'inkiler çok yoğun kokar, özellikle 6 mucizevi yağ oldukça yoğun. Bir de banyodan çıkıp saçınızı kuruttuktan sonra birkaç saat toplu, topuzlu tutarsanız açtıktan sonra kokuyu çok net hissedersiniz.

Market şampuanlarından Elseve'inkiler çok yoğun kokar, özellikle 6 mucizevi yağ oldukça yoğun. Bir de banyodan çıkıp saçınızı kuruttuktan sonra birkaç saat toplu, topuzlu tutarsanız açtıktan sonra kokuyu çok net hissedersiniz.
çok teşekkür ederim :) pantene kullandım kokusu bile kalıcı değil vallahi

banyo sonrasinda sekillendirici krem kullaniyorum. buram buram kokuyor. 😊
elidor 7/24 ya da pantene’in bakim kremini kullanabilirsiniz.

bunlar disinda sac yaglari var, onlardan da kullaniyorum. mis gibi kokuyorlar. 😁

çok teşekkür ederim :) pantene kullandım kokusu bile kalıcı değil vallahi
Rica ederim :) Ya kokusundan da bağımsız olarak milllet Pantene diye ağaca çıkarken çok denedim kullanmayı, Pantene bana hiçbir anlamda iyi gelmemiş bir şampuan.
Eğer daha ucuza bulamazsanız a101'de Elseve şampuanlar indirimde 24.90'a satılıyor şu an.

banyo sonrasinda sekillendirici krem kullaniyorum. buram buram kokuyor. 😊
elidor 7/24 ya da pantene’in bakim kremini kullanabilirsiniz.

bunlar disinda sac yaglari var, onlardan da kullaniyorum. mis gibi kokuyorlar. 😁
pantene kokusu kalmıyor ama 7 24 hiç denemedim :)

Ne kadar yararlı zararlı bilmiyorum ama ben yağ kullanıyorum. Yasemin yağını kullanıyorum son zamanlarda ilk başta kokusu hacı yağı gibi kokuyor ama bence bekledikçe geçiyor. Ha kimseden ne güzel kokuyorsun iltifatı almadım belki hala hacı yağıdır ama ben seviyorum 😅

Ne kadar yararlı zararlı bilmiyorum ama ben yağ kullanıyorum. Yasemin yağını kullanıyorum son zamanlarda ilk başta kokusu hacı yağı gibi kokuyor ama bence bekledikçe geçiyor. Ha kimseden ne güzel kokuyorsun iltifatı almadım belki hala hacı yağıdır ama ben seviyorum 😅
bendede vanilya var :))

X