Saç Kesim Şekilleri Saçım

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

karispera

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2017
20
5
29
kızlar saçım kıvırcık ve şekle sokması gerçekten ugraş istiyor bonus gibi değil ama farklı bir şey denemek istiyorum katlı kesim ya da V kesim gider mi sizce?

fotoğraf alalım bir. belki kesime gerek kalmadan bu haliyle yapılacak bir şey vardır.

Ben Kıvırcık saçlara ya kısa yada uzun yakistiriyorum. Omuzlarda gitmiyo. Siz bilirsiniz tabi

Kıvırcık saç çok severim ya ne güzel kendinden şekilli.Kremle falan bayılıyorum ben.Omuzlardan aşağıda açık da çok güzel oluyor.Toplanınca da güzel.

Çünkü insan kendinde olmayanı özeniyor.Pırasa saçlıyım da.Saçımda maşa falan tutmaz.

Bende kivircigim.. hem de baya baya kivircigim. Tabi hep duzlestiriyorum. Katli kesim benim sacimi cok cok kabarik gösteriyor. Hic sevmiyorum o yüzden.. Bence kestirmeden sac kopukleriyle sekil ver, bukleler cok guzel oluyor..

Kıvırcık saç çok güzel bir şey değil mi ya? Çok sempatik bence kesme uzunken daha hoş. :super:

Kremlerle falan şekillendirmeyi deneyebilirsin belki. Şu mucizevi bakım yağı varya onu kullanan kıvırcık bir arkadaşım var. Ondan da memnundu. Saçını kabartmıyormuş.

Benim de öyleydi hep omuzlarımda ve katsız kestirirdim köpükle şekillendirirdim. Sonra röfle boya falan mafolunca saçlar brezilya fönü yaptırdım şimdi dümdüz geziyorum. V kesim modern durmuyor bence

X