Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Sacima ne oldu?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
evet ben de yıllardir kızıl kullanan biriyim ama bu sene istediğim renk olsun diye üst üste iki kere açıcı kullandım. kipkivircik olan saçlarım dumduz cansız supurge gibi oldular. bir karış kadar kestirdim. kısa da kullanmak istemediğim için afrika örgüsü yaptırdım. epey kendilerine geldiler. şimdi de bakım işlerine giriştim. bir daha mümkün mertebe acıciya bulasmam🤷

Aslında küt kestirebilirsiniz,önümüz yaz nasıl olsa.Saçınızın yapısı nasıl bilmiyorum ama çabuk uzayan bir yapısı varsa düşünmeden kestirin gitsin.Açicıdan ısrarla uzak durmamın sebebi bu işte,ben her ay boyarım saçımı ama çok şükür herhangi bir yıpranma söz konusu değil.

evet ben de yıllardir kızıl kullanan biriyim ama bu sene istediğim renk olsun diye üst üste iki kere açıcı kullandım. kipkivircik olan saçlarım dumduz cansız supurge gibi oldular. bir karış kadar kestirdim. kısa da kullanmak istemediğim için afrika örgüsü yaptırdım. epey kendilerine geldiler. şimdi de bakım işlerine giriştim. bir daha mümkün mertebe acıciya bulasmam🤷
Sizinde boyle islakken lastiklesme uzama kopma oluyor muydu

Aslında küt kestirebilirsiniz,önümüz yaz nasıl olsa.Saçınızın yapısı nasıl bilmiyorum ama çabuk uzayan bir yapısı varsa düşünmeden kestirin gitsin.Açicıdan ısrarla uzak durmamın sebebi bu işte,ben her ay boyarım saçımı ama çok şükür herhangi bir yıpranma söz konusu değil.
Hizli uzuyorda cok kisa kullanmak istemiyorum biraz uzamasini bekliycem sonra baslarim kesimlere

Kızlar sacim koyu kahve ombre yaptırdım tabi açıcı sürüldü. Kulagimin altindan sonrasi sari oldu. Kuaforde bisey yoktu eve geldim ilk kez yikadim ve saçım islakken lastik gibi uzuyor biraz daha cekince de kopuyor. Kuruttum acayip tulerdi ve sertlesti. Sacim yandi sandim bir kuafor arkadasima sordum yanma degil o yipranmadir flan dedi. Sizce ne yapmaliyim
ay benim de öyleydi liqiud bakım sersini kullandım saçıma çok iyi geldi herkes saçına ne yaptın diye soruyor

X