SAÇLARIM ÇOK KURU?

sadeceahu

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2023
29
11
27
Kızlar merhaba. Kullanıp da memnun olduğunuz saç bakım ürünü var mı? Saçlarım çok kuru ve sert. Elseve saç kremi kullanıyorum ancak çok bi faydasını görmedim. Başka neler yapıyorsunuz

En güzeli yağ sürmek, haftada bir sürüp birkaç saat bekletin.

Ben badem, susam, argan falan karıştırıp sürüyordum. Uçlarına da Hindistan cevizi yağı iyi geliyor ancak onu diplere sürmeyin döküyormuş saçları

En güzeli yağ sürmek, haftada bir sürüp birkaç saat bekletin.

Ben badem, susam, argan falan karıştırıp sürüyordum. Uçlarına da Hindistan cevizi yağı iyi geliyor ancak onu diplere sürmeyin döküyormuş saçları
H.cevizi yağı diplere sürmüştüm dökmemişti benim aksine güçlenmişti. Saçımı dökmeyen sayılı yağlardan biridir. Herkesin dökülme sebebi ya da saç yapısı bir olmadığı için farklı sonuç veriyor ürünler sanırım

H.cevizi yağı diplere sürmüştüm dökmemişti benim aksine güçlenmişti. Saçımı dökmeyen sayılı yağlardan biridir. Herkesin dökülme sebebi ya da saç yapısı bir olmadığı için farklı sonuç veriyor ürünler sanırım

Saçları fazla yumuşattığı için köklere yakın sürüldüğünde dökülme yapıyormuş. Cildiye doktoru ve aktar söylemişti bana da.

Saçları fazla yumuşattığı için köklere yakın sürüldüğünde dökülme yapıyormuş. Cildiye doktoru ve aktar söylemişti bana da.
Kullandığım çoğu yağ bende dediğiniz gibi bir sonuç verdi. Zeytinyağı badem yağı da buna dahil.
Susam yağı h.cevizi yağı çörek otu yağı hariç saçımı dökmeyen tek yağ bunlardı. Ama hindistancevizi yağı bende ters etki yaptı. Cildimi saçlarımı kuruttu. Neden böyle oldu anlamadım. Bunu bi türlü kabullenemiyorum çünkü harika bi yağ kendisini çok severim ama sırf bu yüzden kullanamıyorum.🙂

X