Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saçlarım dökülüyorrrr :( yardımm

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
kızlar size bi şey danışmak istiyorum. pko olduğunuzu nasıl anladınız? ben kadın doğuma şiddetli ağrılarım olduğunda 1 kez gitmiştim ve rahmime ultrasonda bakıp gayet sağlıklı demişti ancak regl olduğunda gel hormonlarına bakalım dedi maalesef gidemedim. pko ultrasonda gözükmeyebilir mi? hormonlarda çıkabilir mi yani olduğu ortaya. artık ne olduğunu bilmiyorum kafatı yicem gerçekten. inşallah pko değildir ama olabilir mi diye düşünmeden edemiyorum da

kızlar size bi şey danışmak istiyorum. pko olduğunuzu nasıl anladınız? ben kadın doğuma şiddetli ağrılarım olduğunda 1 kez gitmiştim ve rahmime ultrasonda bakıp gayet sağlıklı demişti ancak regl olduğunda gel hormonlarına bakalım dedi maalesef gidemedim. pko ultrasonda gözükmeyebilir mi? hormonlarda çıkabilir mi yani olduğu ortaya. artık ne olduğunu bilmiyorum kafatı yicem gerçekten. inşallah pko değildir ama olabilir mi diye düşünmeden edemiyorum da
ben defalarca ultrasona girdim ama temiz gözüküyordu. ancak androjen hormonlarım yüksek çıkıyor bu da saç dökülmesi ve adet düzensizliği (adet düzensizliğini testere dişli aslan pençesiyle çözdüm) yapıyordu. sonra bir dr sen pcolusun, bazı pcolular ultrasonda belli olmaz kistlerin küçüklüğünden dedi. aldactone yazdı ama yan etkilerinden korktuğum için kullanmadım.

Bende polikistik over var saç derimdede seboreik dermatit birde genetik düşünün halimi kel gibi bişey sayılırım tepe ön kısım kel saç yok kalmadı sosyal hayatım.hiçbişeyim yok dokunuyorum elim saç doluyor hayattan nefret ediyorum artık
Merhaba
Ayni genetik sac dokulmesi bende de var ve asiri dokuldu.tul tepelik ya da tul peruk kullanmayi deneseniz.Ben bir sonra tul tepelik almaya istanbula gidecegim.Sizi inanin cok iyi anliyorum cok

X