Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarım hiç bir şekilde uzamıyor kaynak denemeyi düşünüyorum fikire ihtiyacım var

lunamila

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
122
34
25
Saçlarıma çok şeyler denedim ama saçlarım uzamıyorlar, saçların sırtımın az üstünde ve o hizadan daha fazlasına gitmiyorlar. Eğer kesin çözüm dediğiniz karışımlarınız falan varsa her şeye açığım.

eğer yine uzamazsa bu sefer tek çözümü kaynakta bulacağım. Mikro kaynak yaptıran ve memnun kalan var mı acaba? Eksileri ve artıları nelerdir? Yaptırsam ve bakımını güzelce yapsam düzenli bir şekilde nasıl olur acaba?

Saçlarıma çok şeyler denedim ama saçlarım uzamıyorlar, saçların sırtımın az üstünde ve o hizadan daha fazlasına gitmiyorlar. Eğer kesin çözüm dediğiniz karışımlarınız falan varsa her şeye açığım.

eğer yine uzamazsa bu sefer tek çözümü kaynakta bulacağım. Mikro kaynak yaptıran ve memnun kalan var mı acaba? Eksileri ve artıları nelerdir? Yaptırsam ve bakımını güzelce yapsam düzenli bir şekilde nasıl olur acaba?

Çok kullandım kaynak ama saça çok zarar veriyor çıkardığınızda yolunmuş tavuk gibi azcık saçla kalıyorsun :)) bende çok uzatamıyordum. Çok boyatıyorsan saçını biraz dinlendir, bu arada sürekli uyguladığım ve çok memnun kaldığım yöntem var bunları dermatoloji doktorları da çok öneriyor. Bemiks, bepanten ve evigen ampul alın eczaneden hepsini badem yağına karıştırıp haftada 2 defa saç diplerine uygulayın. 3 4 saat belki daha fazla kalsın saçınız da sonra yıkayın. Ben üşendiğim için ikişer ampul şampuanıma da koyuyordum kullanmadan önce çalkalayıp onla saçımı yıkıyorum o bile baya etkili oluyordu uzamasını sağlıyor ayrıca bayada saç çıkarıyordu. Birde 2 3 ayda bir saçlarınızın uçlarını kestirin sağlıklı uzamış olur

X