Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarım pişmaniye oldu .. 😔

Gonca0707

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2020
904
553
34
Slm kizlar ben yaklaşık 4 ay önce evde boyama yaptım.. yıllardır yaparım hiç böyle bir şey yaşamadım .. kuaföre çok az boyattım şuana kadar .. bulunduğum ilçe küçücük sayılı kuaför var iyi yapan yerler diğer yerlerden iki kat istiyor doğal olarak .. evde alıp her zamanki gbi yaptim sonuç pişmaniye gbi oldu saçlarım incecik oldu hiç yaşamadım 4 aydır bakıyorum saçlarıma yağlar ,kürler derken kendine anca geldi .. acayip boya istiyor bakımsız duruyor ama gür saçlarım bir sorun yok o konuda .. sizce tekrar boya yaptırayım mi kuaföre ya da kına mi yaptirsam bilemedim .. normalde saçlarım köyü renkti ben evde boyarken çok açık bir renkle boyamistim .. o yüzden olabilir mi ?? Evde kına yapsam ya da köyü bir renge boyasam.ayni şeyi yaşar mıyım ..
Acaba aldığım boya mi bozuktu diyorum.. nerdeyse 12 senedir boyuyorum .. kendim boyarim herkes beğenir .. arkadaşlarıma da boyardim .. neden böyle bır şey oldu bilmiyorum .. şuan bir işlem yapmalı mıyım

Hiiç ellemeden işini bilen bi kuaföre gidin ve parasını da düşünmeyin. Evde saç boyamak çok risklidir hele renk değiştirme açıcı falan asla asla evde denenmemesi gerekir. Şuan üstüne boya kına zaten tutmaz ama yaparsanız saçınızı tamamen kaybedersiniz. Sakın ellemeyin ve direkt kuaföre gidin

Hiiç ellemeden işini bilen bi kuaföre gidin ve parasını da düşünmeyin. Evde saç boyamak çok risklidir hele renk değiştirme açıcı falan asla asla evde denenmemesi gerekir. Şuan üstüne boya kına zaten tutmaz ama yaparsanız saçınızı tamamen kaybedersiniz. Sakın ellemeyin ve direkt kuaföre gidin
Kuafore giderim zaten tövbe ettim o olaydan sonra bilemedim.. kuaför boyarsa yanmaz mi ??

İncecik kaldı pişmaniye gbi oldu yapısı kopmadı ama.. sanırım yandı .. 4 ayda iyileşmiş mıdır ki .. aşırı boya istiyo kasiniyo artık beyazların aşırı var ne yapsam bilemiyorum
Kuaför bi baksın şimdi düzelteyim derken iyice kötü olmasın bu seferlik paraya kıyın bence

Kuafore giderim zaten tövbe ettim o olaydan sonra bilemedim.. kuaför boyarsa yanmaz mi ??
Kuaför boyamaz şuan bakım yapar ve bakım için ürünler önerir size. Prof. Ürünlerden bahsediyorum. En az bi 15 20 gün dinlenmesi ve bakım yapılması lazım saçınıza asla boyatmayın boyarım diyen kuaförden de uzak durun

Yanan Sacta iyilesme olmaz ki. Yanik yerleri kestirirsin tekrar uzar. Yandiysa kopup gidecek zaten. Catir catir kirilacak. Islakken uzuyor mu? Benim de yanmisti ombre yuzunden. Islakken saci hafif cekince lastik gibi uzuyordu. Ona ragmen kullandim oyle. Boyamadan sonra 15 gun gecmeden boyamamak lazim.

Yanan Sacta iyilesme olmaz ki. Yanik yerleri kestirirsin tekrar uzar. Yandiysa kopup gidecek zaten. Catir catir kirilacak. Islakken uzuyor mu? Benim de yanmisti ombre yuzunden. Islakken saci hafif cekince lastik gibi uzuyordu. Ona ragmen kullandim oyle. Boyamadan sonra 15 gun gecmeden boyamamak lazim.
İlk boyadigimda evet ıslakken uzuyordusuan uzamiyor

X