Saç Bakım Ürünleri Saçlarım:((

Kelushka

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2016
7
3
Yaa saçlarım aşırı derecede yıprandı tül tül kabarıyo kestirdim yok yine aynı güzel uygun fiyatlı şampuan saç kremi serum vs önerirmisiniz kızzlar:KK43:

Yokmu önerisi olan:cry::cry::KK42:
benimde durum aynı kerastase in resistance serisine basladım
eğer saçların çok kötüyse parayı gözden çıkarmak lazım davines pureology kerastese marka ürünleri öneririmm
bunuda yapamıyorsan saçına bakım yağları ile destek vermeni öneririm en basitinden hafif ıstılmış zeytinyağı ile saçlarına friksiyon yapabilirsin
ayrıca watsons da ki ballı maskeyi öneririm watsons markalı sarı yuvarlak kutu ucuz ve yumuşatan bir ürün

benimde durum aynı kerastase in resistance serisine basladım
eğer saçların çok kötüyse parayı gözden çıkarmak lazım davines pureology kerastese marka ürünleri öneririmm
bunuda yapamıyorsan saçına bakım yağları ile destek vermeni öneririm en basitinden hafif ıstılmış zeytinyağı ile saçlarına friksiyon yapabilirsin
ayrıca watsons da ki ballı maskeyi öneririm watsons markalı sarı yuvarlak kutu ucuz ve yumuşatan bir ürün
Canım kampanya var sachanede gördünmü? Dün 3 tane aldım 2sine fiyat ödedim,şampuanın bittiyse ya da bitmek üzereyse aklında olsun:KK68:

tatlım gördüm evet ama kerastese lerde yoktu indirim :S :KK43: bonacure de vardı
Davineste vardı canım 3 al 2 öde, ben ondan aldım 3 tane. Pureology de de ikincisi %50 indirimli.
Kerastase fırsat olarak yazıyordu ama onu hiç kullanmadığım için bakmamıştım,davines ve pureologyle kıyaslayabilir misin bu şampuanı? Onlar gibi iyiyse elimdekiler bitince kerastasa da şans verebilirim.

Davineste vardı canım 3 al 2 öde, ben ondan aldım 3 tane. Pureology de de ikincisi %50 indirimli.
Kerastase fırsat olarak yazıyordu ama onu hiç kullanmadığım için bakmamıştım,davines ve pureologyle kıyaslayabilir misin bu şampuanı? Onlar gibi iyiyse elimdekiler bitince kerastasa da şans verebilirim.
davines ve pureogly de çok iyi diye biliyorum tatlım ama hiç birini kullanmadım saçım mahf durumda olduğundan 3-4 seviye karastese resistance i denemek istedim
ürün fazla köpürmedi
bu üst kalite şampuanlar köpürmemesi normal diye biliyorum
davines alırdım bilseydim ii olduğunu o kadar
saç uçlarım berbat :S

davines ve pureogly de çok iyi diye biliyorum tatlım ama hiç birini kullanmadım saçım mahf durumda olduğundan 3-4 seviye karastese resistance i denemek istedim
ürün fazla köpürmedi
bu üst kalite şampuanlar köpürmemesi normal diye biliyorum
davines alırdım bilseydim ii olduğunu o kadar
saç uçlarım berbat :S
Pureology evde var çok az kaldı.Davinesi de ondan önce bitirmiştim şimdi yine aldım. Ya biliyormusun dün bir kaç arkadaşıma sordum birleşelim beraber alalım,çok karlı oluyoruz diye ama onların şampuanları daha çok varmış,bitmemiş. O yüzden 250 ml lik 3 tane aldım. Senin uçları kötüyse buna ve şampuanına bak derim;

http://sachane.com/davines-nourishing-yipranmis-kuru-sac-kremi-250ml.html

Bu arada konuyu işgal ettim konu sahibi,kusura bakma :KK43:

X