Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarımı boyadım kızlar lütfen yardım:(

Bence bir kuaföre gidip tek ton bı boyatin bakirdan kurtulun once kutu boyayla tekrar boyadiginizda istediğiniz tonu elde edemezseniz yine zararlı cikacasiniz saçınızı boş yere yipratmayin yazık 😔

Canım ben yıllardır kuaföre tövbeliyim 12 sene önce en son kuaförde boyatmıştım açtılar iğrenç bi renk oldu o günden sonra daha gitmem dedim 12 sene geçti kendi rengim çıktı açık küllü kumrala boyadım ama bakır oldu☹️ bide eskiden saçlarım kısaydı ama şimdi uzun ve gür kuaförler çok para isterler zaten şuan maddi durumum iyi değil
Napacağımı bilemiyorum yıllar sonra saçlarıma bi değişiiklik yapayım dedim
içine ettim☹️

Aynen bende bunu kullaniyorum turunculuk vs yapmadi. Neva da cok guzel ondada turunculuk olmuyor fiyati da cok uygun

Peki senin alttaki renk neydi canım bunu boyamadan önceki rengin? Bende şuan bakırlık var koyu olsada ışıkta bakır yansımalar bu saça 7.0 kumral koyu mu düşer tonunu da nasıl yapar ah bil bilsem
Dediğin nevacolor'a da baktım şu ikisinden birini boyatmışmıydın hangisinde turunculuk yok sence?

Screenshot_20191121-140627.png

Screenshot_20191121-140459.png

Peki senin alttaki renk neydi canım bunu boyamadan önceki rengin? Bende şuan bakırlık var koyu olsada ışıkta bakır yansımalar bu saça 7.0 kumral koyu mu düşer tonunu da nasıl yapar ah bil bilsem
Dediğin nevacolor'a da baktım şu ikisinden birini boyatmışmıydın hangisinde turunculuk yok sence?

Eki Görüntüle 2557194

Eki Görüntüle 2557195
Nevayi trendyoldan 3lu olarak al 3lusu kargo da dahil 16 tl premium alarak yaziyor neva premium.
Benimkide daha acik bi kumraldi ama turuculuk olmustu hemde kuafore boyatmama ragmen. Bende bi ton koyu kumral arayisina girdim şu siralar son 5 aydir neva kullaniyorum hem fiyattan hemde sonuctan cok memnunum

Nevayi trendyoldan 3lu olarak al 3lusu kargo da dahil 16 tl premium alarak yaziyor neva premium.
Benimkide daha acik bi kumraldi ama turuculuk olmustu hemde kuafore boyatmama ragmen. Bende bi ton koyu kumral arayisina girdim şu siralar son 5 aydir neva kullaniyorum hem fiyattan hemde sonuctan cok memnunum

Teşekkürler sağol zaten benim 3 yada 4 kutu almam lazım
2 kutu boya yetmedi bile heryeri boyanmadı
Saçlarım çok gür ve uzun maşallah:)
Bu neva sadece tüp değil dimi? hani oksidanı falan içinde mi fiyatı ne kadar uygunmuş
3 kutu yeter inşallah🤔

Teşekkürler sağol zaten benim 3 yada 4 kutu almam lazım
2 kutu boya yetmedi bile heryeri boyanmadı
Saçlarım çok gür ve uzun maşallah:)
Bu neva sadece tüp değil dimi? hani oksidanı falan içinde mi fiyatı ne kadar uygunmuş
3 kutu yeter inşallah🤔
Oksidani eldiveni vs herseyi var. Evet bende bi arkads tavsiyesiyle basladim dua ediyorum hep ona hem keseme iyi geliyo hemde renk mutlu ediyo ins sizde memnun kalirsiniz🥰

Bu renk için saçının soğuk bir sarı yani küllü bir sarı olması gerek önce sonra bu boyaya içine çok az bir koyusunu karıştırarak uygulaman gerek tek başına uygularsan o sarı saç olur çok koyu sarı bal rengi bir renk olur

Bal rengi de güzelmiş:) bakır, kızıl ve siyah olmasında ne olursa olsun:)

Renk turuncu turuncuyu mor sampuan akitmaz mor sampuan platin renkler icindir + suan sacinizin ustune koyu renk surerseniz tutar kullu renkler tutmaz turuncular guneste yansima yapar bi kuafore gidin turuncusunu akitsin boyasin

Teşekkür ederim....keşke bilmeyen söylemese mor şampuan al akıtır diyen olduğu için onu düşünmüştüm ama almicam tabi
Saçlarım şuan uzun ve çok gür bu saçlara kuaför bi sürü para ister o yüzden gidemiyorum☹️

Canım ben yıllardır kuaföre tövbeliyim 12 sene önce en son kuaförde boyatmıştım açtılar iğrenç bi renk oldu o günden sonra daha gitmem dedim 12 sene geçti kendi rengim çıktı açık küllü kumrala boyadım ama bakır oldu☹ bide eskiden saçlarım kısaydı ama şimdi uzun ve gür kuaförler çok para isterler zaten şuan maddi durumum iyi değil
Napacağımı bilemiyorum yıllar sonra saçlarıma bi değişiiklik yapayım dedim
içine ettim☹
Umarım istediginiz rengi elde edersiniz valla bende saçımı bakır yapmaya çalışıyorum tam tersi 😂 birkere kuaförde yaptırdım 300 e yakın ödedim çok istiyorlar ya haklisiniz

Umarım istediginiz rengi elde edersiniz valla bende saçımı bakır yapmaya çalışıyorum tam tersi 😂 birkere kuaförde yaptırdım 300 e yakın ödedim çok istiyorlar ya haklisiniz

Ayy bana kesin 500 isterler 😕
İnşallah sizde kavuşursunuz keşke şu bakırları değiş tokuş edebilseydik😂
Öyle açık değil benimki koyu ama güneşte veya ışıkta bakır yansımalar direkt göze batıyor hani sarı yansıma olsa daha iyiydi benim eskiden hep kızıldı o yüzden bıktım bu tonlardan ablamda iyi boyayamamış beyazlarım görünüyor tekrar boyamak şart oldu bana😒 kendim yapabilirmiyim diye düşünüyorum gür ve uzun bakalım nasıl olacak

Ne yapacağına kararsızsan kuaföre de gidecek paran yoksa iki kutu boya al biri açık renk biri koyu renk iki tutam saçını al birini koyu renge boya birini açık renge sonuçlardan hangisi iyi olursa ona boya başka çare yok

Peki sizce açıcı kullanmadan kahverenginden boyu bakıra döndürülebilir mi saç, 2 yıl kızıl 2 yıl bakır kullandim biranlik gafletle kahve yaptım ve çok pismanim hala saçımda bakır yansimalar var bir umut tutarmi diyorum ama emin değilim
Saclarinizdaki boyayı akitmanoz lazım öncelikle bir ara bende öyle birsey yapmistim açık bir renk den kestaneye boyamistim ve bana hiç yakışmamıştı. Bir kaç ay o halde kaldı mecbur beyaz sabunla yıkadım sacimndaki boyayı akıtmak için ve boya akmıştı sonrada istediğim renge boyamistim.
Hatta şeye boyamistim bak hatırladım. Terakotami ne öyle bir adı vardı bakir karamel arası birseydi tutmuştu.
Açıcı kullanarak da boyayı akitabilirsin palettenin röfle seti var ya onunla sacimdaki simsiyah boyayı akitmistim bir keresindede. Turuncu olmuştu saçlarım ve sıcak çikolata rengi ile boyamistim.

Bende bunun bir koyusunu kullanmıştım. Aynı markaydı. Küllü olmuştu turuncu değil. Alt renginiz kendi saç renginizmiydi? Ben boyalı sacıma uygulamıştım.

Bende bunun bir koyusunu kullanmıştım. Aynı markaydı. Küllü olmuştu turuncu değil. Alt renginiz kendi saç renginizmiydi? Ben boyalı sacıma uygulamıştım.

Evet alttaki saç kendi rengimdi koyuydu ama bakır tonu neden oldu onu anlamadım😕
12 senedir boyatmıyodum
bu markaya nedense güvenmiştim ama hiç kutudaki rengin tonu gibi olmadı☹️

X