Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarımı Nasıl Kurtardım?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
İnanmiyorum. Sac dokulmenizin gercek sebebi ciddi degilmis. Eger genetikse, bitmis o is. Gitmedigim doktor, yapmadigim ampuller vs kalmadi. 8 ay etg tedavisne girdim isin verildi sac koklerine. 5 bin lira bayildim unlulerin gittigi bir doktorda ameliyat oldum. Vucudumdan yag alindi, islendi vitaminlerle, sacli derime enjekte edildi. Organik sac ekimine basvurdum. Hekimler senin olayin genetik, ekeriz qma yine dojulur dediler. Dedim yok mu bunun hicbir yolu? Var ameliyat ama riskli .sac dojulmesine neden olan genle oynuyorlar Amerika'da. Fakat baska bir yetinizi kaybedebilirsiniz. Kimse yanasmiyor dediler. Vazgectim .Kendi haline mi biraktim? Asla hala ya minoxil, ya karanfil kaynatir suyunu surerim, ya serumlar alirim. Ama yaziniz yaniltici olmus. Genetikse yapacak hicbir sey yok. Olsaydi bugun Dunya da kellik olmazdi.
Sizinki cok ekstrem bir durum yanliz...her genetik dokulme bu denli ekstrem degil
Umarim caresini bulursunuz bir an once
Bir aktar vardi burda kendi hazirladiklari yağ kurlerine keratinli biseyler eklerdi o geldi aklima su an ...varsa guvendigin bir aktar danisabilirsin belli mi olur?

Bu tarifi badem yagsiz olani bana bizzat eczaci tavsiye etmisti ve yaptirmistim yillar once fakat hersey gibi buni da 2 kere yapip birakmistim :) yani bos bir tarif oldugunu dusunmuyorum...keza cam terebentin ve hindistan cevizi de oyle...
Not:duzelteyim malum o kadar yil gecti ...zeytinyagli degildi tarif sirf badem yagi koymustu 30 veya 50 ml senin yazdigin her doz icin
Canım sen benim dediğim şekilde yap. İnşaALLAH faydasınu göreceksin.

Sizinki cok ekstrem bir durum yanliz...her genetik dokulme bu denli ekstrem degil
Umarim caresini bulursunuz bir an once
Bir aktar vardi burda kendi hazirladiklari yağ kurlerine keratinli biseyler eklerdi o geldi aklima su an ...varsa guvendigin bir aktar danisabilirsin belli mi olur?

Evet ekstrem bir durum, ama bu tedavilerle baya korudum saclarimi. Dokulme biraz var hala ama giden geri gelmiyor :))
O yuzden pek inanmiyorum aktar filan. Butun hekimler henuz bunun bir caresi bulunamadi dedi. Geni cekip almak kolay degil.

İnanmıyorsan yapma arkadaşım. Ben isteyen arkadaşlara resim de atıyorum, video da. Herkese bir umut. Belki insanların saçı düzelecek, belki iyi gelecek neden olumsuz düşüncelerinle insanları unutsuzlaştırıyorsun?ay gına geldi sizin olumsuz sürekli negatif düşüncenizden.
Nerden biliyorsun sen ciddi olup olmadığını? Hayırdır?

BEN YAPTIM VE OLDU. Kimseye yalan borcum yok. İsteyen yapar saçına faydası olursa olur. İsteyen yapmaz. Gelip inanmıyorum şu bu! Yalancı mıyım ben? Neden gelip burada umut pazarlığı yapayım bana ne? İyilik yapıp yazıyoruz, inanmıyorsanuz denemezsiniz. Milletin umuduny baltalamayın. Sizde fayda etmediyse o sizin olumsuz, umutsuz, negatif olmanızdan. Beyne sürekli olumsuz sinyal gidiyorsa ne olacak.

Yazım yanıltıcı falan değil. İnsanlar doktoruna gidecek, vitaminlere baktıracak. Herkes tamamen kel değil ya! Olan saçı korur, güçlendirir en kötü. Saça bakım yapmanın zararı mı olur? Herkesin ki genetik de değil. Bende bu yazıyı sadece genetik olanlar için yazmadım.

Aslında ben #her şeye# inanırım. ALLAH isterse olur derim. Ötesi yok. Umutluyumdur. Her şey düşüncede ve inanmakta. Sizin gibi umutsuz, sürekli şikayet olursa başaramaz kimse. Saçı en çok etkileyen strestir. Olumsuz düşüncedir.

Senelerce uğraştım ben ve SONUÇ ALDIM. yalan borcum da yok, resim de atarım kanıtlarım da! Gelip burada boş yorumlar yapıp, kimsenin umudunu kırmayın. İnanmıyorsanız size kalmış.
Oha dun gece benimle kibarca konusan bana iyi geveler dileyen ayni kisi mi? Sabah noldu boyle birbirden sana ruyana mi girdim arkadasim : D

Evet ekstrem bir durum, ama bu tedavilerle baya korudum saclarimi. Dokulme biraz var hala ama giden geri gelmiyor :))
O yuzden pek inanmiyorum aktar filan. Butun hekimler henuz bunun bir caresi bulunamadi dedi. Geni cekip almak kolay degil.
Evet kökü ölmüşse geri gelmez (gerci dermaroller ve sarimsak ile olmek uzere olan kokler canlanirmis denediniz mi )
fakat bebek saclarinizi olsun var olan telleri olsun guclu tutmaya bakin...kokler onemli bakimi birakmayin

Evet kökü ölmüşse geri gelmez (gerci dermaroller ve sarimsak ile olmek uzere olan kokler canlanirmis denediniz mi )
fakat bebek saclarinizi olsun var olan telleri olsun guclu tutmaya bakin...kokler onemli bakimi birakmayin

Sarimsak denedim bir ara. Hem deriye hem de sarimsak ozlu sampuanlar vs. Benim olayim tedaviyi birakinca eeski haline donmesi. Simdi Minoxil yapiyorum. 3 kutu almistim, bitsin belki atarli arkadasin soylediklerini denerim :))

Sarimsak denedim bir ara. Hem deriye hem de sarimsak ozlu sampuanlar vs. Benim olayim tedaviyi birakinca eeski haline donmesi. Simdi Minoxil yapiyorum. 3 kutu almistim, bitsin belki atarli arkadasin soylediklerini denerim :))
Sarimsak sampuani bende de ise yaramaz mesela kac tane denedim ama sarimsak yagi cok ise yaramisti...su kurler iyi hos da sac rengini koyulastiriyor ondan hep duzenli yapasim olmuyordu...gel sende yapalim beraber :)

Sarimsak sampuani bende de ise yaramaz mesela kac tane denedim ama sarimsak yagi cok ise yaramisti...su kurler iyi hos da sac rengini koyulastiriyor ondan hep duzenli yapasim olmuyordu...gel sende yapalim beraber :)

Ben su an yurtdisindayim. Tr gelip malzrmeleri tedarik etmem lazim. Bir de surekliligini saglamam lazim. Gerci benim icin cok zor olmaz. Ama hemen baslayamam.

Sen yeni dogurmadin mi:) normal bu dokulme .. dogumlar cogaldikca abarti oluyobu durum.. bi an once vitamin takviyesi yapmani oneririm

Son düzenleme:
X