Saç Uzatma Yöntemleri SAÇLARIMIZI POPOMUZA KADAR UZATIYORUZ (FOTOĞRAFLI)

Sarımsak kürünü denedim, saçlarım yumuşacık olmasına rağmen sarımsak kokusu gitmedi o ayrı konu. Durulama suyuna sirke koyun yazmışsınız ona da çok üşendim. :KK48: Bir daha uygulayıp uygulamama konusunda kararsızım, sizin içtenliğinize güvenerek sormak istiyorum; uzun vadede gerçekten etkili bir kür mü bu ? eğer etkiliyse tahmini sonuçlarını görmem için ne kadar kullanmam gerekir ? :KK51:

Sarımsak kürünü denedim, saçlarım yumuşacık olmasına rağmen sarımsak kokusu gitmedi o ayrı konu. Durulama suyuna sirke koyun yazmışsınız ona da çok üşendim. :KK48: Bir daha uygulayıp uygulamama konusunda kararsızım, sizin içtenliğinize güvenerek sormak istiyorum; uzun vadede gerçekten etkili bir kür mü bu ? eğer etkiliyse tahmini sonuçlarını görmem için ne kadar kullanmam gerekir ? :KK51:
gerçekten etkili olmasını istiyorsanız direk sarımsağı ezip öyle uygulayın :) bunun dışında saç uçlarınızı mutlaka nemli tutun, hindistan cevizi yağı favorimdir. Eğer örülecek uzunluktaysa mutlaka her gece yatmadan önce saçlarınızı tarayın ve örüp yatın. Onun haricinde ince lastikli tokalar kullanmayın. topuz yapacaksanız kalın dişli tokalar tercih edin ve ısı kullanmamaya çok özen gösterin. tüm bunları rutine bindirdiğinizde saçlarınızın ne kadar hızlı uzadığına inanamayacaksınız :)

22 ARALIK 2018-
saç diplerine ezilmiş sarımsak
saç uçlarıma hindistan cevizi yağı, hint yağı, tatlı badem yağı, zeytin yağı karışımı uyguladım

bende 2 haftadır bunu yapıyorum gözle görülür bir fark yok bakalım sabır
bu aslında saç uzatmaktan ziyade sağlıklı kalması için saçları yumuşatıyor çünkü kuru saç çok çabuk kırılıyor

Ben soğanı başlayıp suyunu bildiğimiz saç spreyi gibi duş/banyo sonrası kullanıyorum. Bir sonraki yıkamaya kadar saçimda kalıyor. İnanılmaz parlaklık ve yumuşaklık veriyor. Kesinlikle öneririm ki benim saçlarım yapı gereği sert ve kurudur. Dalgalı saçlarımı çok duzlestirdigim için de yıkama sonrası eğer fön vs cekilmezse tiftik gibi duruyor. Yıkayıp kuaföre gittiğimde kuaförler hep bana "saçıni yakmışsın çok mu açtırdın" diye sorarlar:) o derece:) fön çekilene kadar ikna edemiyorum doğal hali olduğuna:) anca duzlesince yumuşayıp normale dönüyor. Çok uzattım, işte bir ay olacak soğan spreyi kullanalı, saçlarım inanılmaz parlak ve yumuşak.. saç diplerim resmen deri atıyordu kar yağmış gibi. Kullanmaya basladigimin üçüncü dördüncü günü o kabuklanmalar da tamamen ortadan kalktı.. şiddetle öneriyorum.

Ben soğanı başlayıp suyunu bildiğimiz saç spreyi gibi duş/banyo sonrası kullanıyorum. Bir sonraki yıkamaya kadar saçimda kalıyor. İnanılmaz parlaklık ve yumuşaklık veriyor. Kesinlikle öneririm ki benim saçlarım yapı gereği sert ve kurudur. Dalgalı saçlarımı çok duzlestirdigim için de yıkama sonrası eğer fön vs cekilmezse tiftik gibi duruyor. Yıkayıp kuaföre gittiğimde kuaförler hep bana "saçıni yakmışsın çok mu açtırdın" diye sorarlar:) o derece:) fön çekilene kadar ikna edemiyorum doğal hali olduğuna:) anca duzlesince yumuşayıp normale dönüyor. Çok uzattım, işte bir ay olacak soğan spreyi kullanalı, saçlarım inanılmaz parlak ve yumuşak.. saç diplerim resmen deri atıyordu kar yağmış gibi. Kullanmaya basladigimin üçüncü dördüncü günü o kabuklanmalar da tamamen ortadan kalktı.. şiddetle öneriyorum.
Uzadı mı ?

vallahi şu an için uzuyor gibi

Geçen ay kestirmistim omuzlarima kadar. Orunce epey kisaliyordu. Şu an kestirmeden önceki boyuna geliyor orunce ki bence sağlıklı ve parlak olması uzamasından daha mühim. Saçlarım hem çok yumuşak hem de Işıl Işıl

11 Ocak Cuma

Eklentiler

• 092E2202-F653-4AEE-B9AF-8385FDE2E94B.jpeg
    092E2202-F653-4AEE-B9AF-8385FDE2E94B.jpeg
    110,1 KB · Görüntüleme: 206
X