Saç Uzatma Yöntemleri Sacların uzamıyor

esen21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2018
74
17
30
İyi aksamlar kızlar. Öncelikle herkese merhaba, yeniyim ve sorunum saçlarım hiç uzamıyor. 5 yıldır omuzumdan aşagı inmedi. Nasıl uzatabilirim? Doğum kontrol hapı ile uzatan varmış kullanan yazabilir mi acaba. Şimdiden teşekkür ederim herkese 😊

Slmlar bende aynı sorundan muzdariptim saçlarım hiç uzamadı her yolu denedim doğum kontrol ilacı aspirin saç bakım daha aklıma gelmeyen birsürü şeyler..sonra bebek karar verdim doktora giddim kontrol için folicasit verdi bana bebek için bi vitamin hamilelik düşünen her kadına veriliyormuş daha sonra farkettim ki saçlarım uzamaya başladı ve araştırdım folicasit saç uzamasınada yardımcı oluyormuş tesadüfen öğrenmiş oldum istersen nete gir araştır bi çok yazı var bununla alakalı belkide benim saç yapıma iyi geldi..aklında bulunsun diye yazdım

Slmlar bende aynı sorundan muzdariptim saçlarım hiç uzamadı her yolu denedim doğum kontrol ilacı aspirin saç bakım daha aklıma gelmeyen birsürü şeyler..sonra bebek karar verdim doktora giddim kontrol için folicasit verdi bana bebek için bi vitamin hamilelik düşünen her kadına veriliyormuş daha sonra farkettim ki saçlarım uzamaya başladı ve araştırdım folicasit saç uzamasınada yardımcı oluyormuş tesadüfen öğrenmiş oldum istersen nete gir araştır bi çok yazı var bununla alakalı belkide benim saç yapıma iyi geldi..aklında bulunsun diye yazdım
Cok tesekkür ederim mutlaka bakacam 🙏

Merhaba saç uzaması ile ilgili .... adresinde güzel bir yazı ve tarif var. Oradaki tarif sayesinde saçlarını uzatan kadınlar var. Mutlaka deneyin derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
X