Saç Rengi ve Saç Boyama saçlarını evde boyayıpta çağla şikelin saç rengini tutturan yokmuuuuu

ne renge boyucam bacım.esım kızcak valla .offfffffffff of .napıcam ben sımdı

gizemcim kusura bakma şimdi gördüm ben saçımı 2 ay önce felan kahve köpüğüyle palette toffieyi karıstırıp boyamıstım onun kalıntları war su an scmda kahve gibi yani canım

asumancım koyu bi kahveye boya kapatır üzülme bu kadar

gizem bu avatardaki saç rengimi oluooeğer öleyse cok güsel kaşlarınada sürüonmu aynı boyadan peki ben öle yapmayı düşünüyorumda:)

cnm evet bu renk şimdi koydum fikir olsun sana die yok kaşıma sürmedim ama süren arkadaşım var

tmm canım çok sağol walla boyucam kaç gündür kararsızım bu arada bende 5 sene muğlada okudum iibfde .. o zamanlar muğladan nefret eden ben şimdi kötekliyi bile özler oldum:KK43:

cnm ben marmariste yaşıorum ama sıkıcı biyer muğla biliorum :) cnm saçını boyadıktan snra bana msj at merak edeim şimdi:) kesin tutar saçın koyu diil ya :1hug:

ok canım mutlaka atarım hatta ben senı arkadas listemede ekliyim :) saçlarımı boyayalı çok olduğu için uçarı sarımtırak orta kısmı kahve dipleri siyah umarım hepsi aynı ton tutar kocama boyatcam:)

dibi biraz koyu oluo ama sırıtmıo benim öle güzel olucak cnm bende kocama boyatmak isterdimde anamla idare ediorum artık daha var bi kaç senem evlenmeye :)

:))) umarım benimkide bana anamı aratmaz sekerim:)

X