Saç Rengi ve Saç Boyama saçlarını evde boyayıpta çağla şikelin saç rengini tutturan yokmuuuuu

I

ihihi

Ziyaretçi
kızlar bi yardım edin deneyen yokmu hiç aranızda saçlarımı en son kahve köpüğüyle boyamıstım yani zemin kahve nası tutturabilirim istediğim rengi??

canım yazını yeni gördüm ben evde boyuyorum ve bu rengi tutturuorum palette nin boyalarından 2 rengi kullanarak elde ediorum

walla canım bnde çağlanın saçlarına takmış durumdaydım çok ii bir kuaföre gittiğim halde saçlarımı mahvetti sana tavsiyem tutturmaya çalışma olmuyo olmuyo olmuyo yada çağlanın kuaförünü bulup ona gidiceksin......

dore kahve kullan 2 yıkamadan sonra öyle oluyor ben kullanmıştım yoğun açıcı dore kahve

you know ben yoğun acıcı kulandım ve hiç memnun kalmadım dore kahve değildi ama inan berbat etti saçlarımı zor toparladım o yüzden cesaret edemiyorum bide dore biraz daha turuncuya kaçmıyomu ne dersiniz

canım palette 7.00 ve kahve köpüğü rengini karıştırdım ve oldu hele bide aktıkça iyice güzel oluo kahve köpüğünün numarsını tam hatırlayamadım cnm zaten markete gitsen bulursun

canım palette 7.00 ve kahve köpüğü rengini karıştırdım ve oldu hele bide aktıkça iyice güzel oluo kahve köpüğünün numarsını tam hatırlayamadım cnm zaten markete gitsen bulursun

çok sağol canımmma.s.

palette 7.o a baktım kumral yazıo nette yanlış olmasında o dimi canm

cnm hatta daha açık yazayım pelette 7.0 kumral ve 8.65 khve köpüğü cüzdanımdan baktım şimdi bu 3. boyayışım olcak benim her seferinde dahada oturuo

cnm evet 7.0 kumral ve 8.65 kahve köpüğü şimdi cüzdanımda vardı kutuda almıştım benim üçüncü boyayışım iyice oturdu
bide senin saçın ne renk cnm

cnm benim saçlarımda daha öncede boya vardı çukulata kahve daha sonra siyah malesef bi türlü açamamıştım sonra kuaförde açtırıp bu renge boyattım daha doğrusu istedim ama 2 ton daha koyu oldu sonra evde kendim boyayarak tutturdum bu rengi

kızlar saclarımı mahfettım suan .palette acıcıyla actım az bısey kahkullerımı.guya denemelık.avrupa yakasındakı yapragın sacına dondu.napıcam ben .guya sarı olucaktı.

kızlar nolur bana bırı yardım etsın.saclarımın dıger yerlerıo kahverengı.napıcam ben sımdı

off ya kımse yokmu evden cıkamıyorumda.boya almaya nasıl gıtcem. b... k gıbı oldum .aglıycam sımdı

X