Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarınizin Çabuk Uzaması İçin Çinko Kullanin

doktor raporu kalmamış sırnaşık şeysırnaşık şey bencede 8-9 cm çok yaaa fisfisfis

saçını 8,9 cm uzatan arkadaş nerdesin seni çok merak ediyoruzz. nasıl oluyor 8,9 cm ayol tıp bile şaşırır bu olaya size diyeyim haberlere bile çıkar ve bu arada hala eminim atmış bence noter tasdikli ropar isterem uzman dermotologtan ropor isterem kanıtlasın

Son düzenleyen: Moderatör:
özi_pözi_tözi bir parmak dibi geldi dedin bende şaşırdım bi parmak uzunluğunda mı dedim evet dedin bir parmak uzunluğuda yaklaşık 7-8 cm uzunluğunda oluyo 8-9 a anormal diyosun şaşırdımm

özi_pözi_tözi bir parmak dibi geldi dedin bende şaşırdım bi parmak uzunluğunda mı dedim evet dedin bir parmak uzunluğuda yaklaşık 7-8 cm uzunluğunda oluyo 8-9 a anormal diyosun şaşırdımm

hayır canım benim bir parmak dibi geldi benim ama ben ölçtüm tam 4 cm yerimseniben yannış annaşılma war sanırım oda sadece şampuanla diil zaten ben baş sayfalara bir sürü açıklama yaptım neler yaptığımdan bahsettim a.s.

hmm bir parmak uzunlğumu dediğimde evet demıstnz bende yanlıs analdım sanırım kusura bakmayın hem 4 cmde hiç fena sayılaz hatta oda mukemmel (=

walla arkadaşlar ben razıyım 4 cm e :roflol: 2 ayda 8 cm süper olur benim 2 ayda 2cm uzadıysa iyi yane süprizzzzz arkadaşalar bencede elbette 8-9 cm deildir ama uzadığını mecazi anlamda abartarak anlatma diye anladım ben :roflol:

hmm bir parmak uzunlğumu dediğimde evet demıstnz bende yanlıs analdım sanırım kusura bakmayın hem 4 cmde hiç fena sayılaz hatta oda mukemmel (=

rica ederim canım benim kusur ne demek a.s. ama bak ben baş sayfalarada yaptıklarımı yazdım sadece çinko deil yani zaten şampuan saçı uzatmıo inanmıyorum vitamin hapı almanı tawsiye ederim tatlım oda çok gerekli

bende bazı vitamin eksiklikleri var özellikle B vitaminleri doktora gitmiştim bi ilaç verdi verdiği ilaç tr sınırları ıcınde hiç bi yerde yoktu hala da gelmedi.bende hiç vitamin kullanmadım evde bi sürü var oysa (= onu kullanmaya başlıyım ben şampuanıda alıcam haftada birde zeytinyağı sürüyorum zaten bide entele daha uzamassa artık kesip atıcam

bende kullandım entele ama baya uzun bi süre ama hiç bişeye yaramadı giden paralarıma yazık sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

bide doktor nası oluyoda tr de olmayanbi ilaç veriyo :uhm:

Cinkonun cilde iyi geldigini biliyordum ama saci uzattigini ilk kez duyuyorum, deniyelim bakalim=)

bide doktor nası oluyoda tr de olmayanbi ilaç veriyo :uhm:

kullanımdan kalkmıs bi ilacı vermiş bana ama gelicek dedi bi yıldır gelemedi bende bikaç eczaneye danıstım eczacılar odası baskanına dilekçe yazmam gerekıyomus onlar yurt dısından o ilacı bulup adresime yolluycaklarmıs uğraşmadım bende. . dökülmesi kesildi mevsimsel olarak dokuluyo zaten benim ilkbahar ve sonbahar baslarında dokuluyo ama uzasa bi ah eski fotolarıma falan bakarım hiç uzun saçlı hallerim yok hep kısa çok heves ediyorum uzun saca inş en kısa zamanda uzar =(

tatlım bende neler çektim uzasın diye çok iyi anlıyorum seni sabırlı olmak zorundayız ve bi şeyi yaparken olmuyo deyip sakın bırakma ben annattığım herşeyi düzenli olarak 1 aydır yapıyorum kendim bile inanamadım uzamasına :teytey::teytey:

hep ertelıyodum alt tarafı surup beklıcem oysa bakım yaglarını ama sımdı cok kararlıyım zaten cok kısa değil sırtımda belıme bi 8 cm falan var bikaç aya belıme gelir ama katlı ve ınce tellı olduğu için sımdı sırtımda bile olsa kısa gorunuyo dediğin gibi sabredip beklıcem ve duzenlı kullancam herseyı bikaç aya rapunzel gibi olurum inş (=

ya ben o trde olmayan ilacın ismi nedir bide o saçını ayda 9 cm uzatan arkadaş
ürün satsın diemi bukadar attın yoksa bizi safmı zannetin bu kadar abartıdan uzak olsan iyi olur sonra bbizim aklımız karışıyo tesüf ederim yani

bir insanın saçı maximum 4 cm uzar yani bu demektirki en hızlı uzayan saç 4 cm bunuda genelleyemyiz.4 cm uzatan arkadaşı tebrik ederim :1shok:

ARTIK 8-9 CM UZATANIDA DAHA FAZLA TEBRİK EDERİM HAYRETLE:1shok:
şimdi sen buna inandınmı her söylenene inanırsak oho işimiz iş valla:icecream:

canım benimde omuzlarımı geçio saçlarım sanırım belime gelmesi için 1-2 karış lazım :icecream::icecream: ama bişeyi yaparken düzenli yapmak gerekiyo bence biraz sıkıcı oluo ama olcak o kadar :roflol::roflol: ama mutlaka witamin kullanmalısın saç sağlığı için çok önemli olduğunu düşünüyorum a.s.

ben o şampuandan sipariş ettim.. 13e getirirlermiş, yarın alıcam.. çam terebentin aldım, içine bi kapak ondan eklicem.. saç bakım yağını iki haftada bir anca yapabiliyodum, artık onu da haftada bir yaparım.. sırnaşık şey inşallah yakında saçlarım daha da uzun olur.. sayenizde kızlarrr Şeniz Şeniz a.s. bu arada vitamin olarak ne alıyosunuz, bunu meyve olarak falan alamaz mıyız :sm_confused: , illa hapsa, haplar günde kaç tane kullanılıyo :uhm: çok soru sordum amaa kusuruma bakmayın..

canım ben çok yemek seçtiğim için vitamine özen gösteriyorum :sm_confused:

canım ben çok yemek seçtiğim için vitamine özen gösteriyorum :sm_confused:

özi pözi tözicim, eczaneye yarın gitcm zaten, bu vitaminin özel bi adı var mı, sadece saç için mi, eczacıya ne diyim ben şimdi :uhm: bi de günde tek mi kullanıyosun, bir de en önemlisi vitamin kilo yapar mı :uhm: bu konularda birazcık cahilim dee..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…