Sacma sapan isler pesindeyim ama napiyim ya, gonul bu yani

Yaa hepsini okuduk ve meraktan çatlıyorum ne oldu acabaa son durum:KK48:

Merhabalar, bu eski bir konu, malesef karsi tarafin butun duygularini kafamda kurmusum, beni sadece arkadas olarak goruyormus, icip icip adama sarilip ilani ask edip reddi yedigim konumu asagida bulabilirsiniz:

Ay bi sevişin de hep beraber rahatlayalim kiz :-) Ülke ekonomisi yerle bir olmuşken sizin hayatınızı okumak pembe dizi gibi, bir romanin bölümü gibi geldi. :)
Aynen bende benim gibi düşünen var mı diye yorumlara bakınıyordumki size denk geldim her satırınıza katılıyorum roman bölümü gibi okudum :)

Konu sahibi çok tatlı ve güzel enerjili biri gibi hissettirdiniz bana yazdıklarınızdan roman yazsanız inanın sıkılmadan okurdum çok akıcı yazmışsınız :) inanın sizi kaybeden büyük kaybetmiştir net söylüyorum ben kadere inanırım sizin kaderinizde daha güzel biri vardır eminim üzülmeyin adam kaybetmiş sizin yanınızda insan yaşlanmaz yahu sempatik ve enerjiksiniz bakın neler yapmışsınız adam için o büyük kaybetti :) ama siz büyük kazandınız :)

Konu sahibi çok tatlı ve güzel enerjili biri gibi hissettirdiniz bana yazdıklarınızdan roman yazsanız inanın sıkılmadan okurdum çok akıcı yazmışsınız :) inanın sizi kaybeden büyük kaybetmiştir net söylüyorum ben kadere inanırım sizin kaderinizde daha güzel biri vardır eminim üzülmeyin adam kaybetmiş sizin yanınızda insan yaşlanmaz yahu sempatik ve enerjiksiniz bakın neler yapmışsınız adam için o büyük kaybetti :) ama siz büyük kazandınız :)

Cok tesekkur ederim bu yorum bana cok iyi geldi o sizin guzel enerjiniz!

Aman çokta kendinizi kaptırmayınız onların cinsel ilişkiye girmesi sanki kitap okuyormuşcasına yapılan bir hareket , çokta özel bir girişim değil erkekler biz kadınlar gibi duygusal değil ,

Bingo yorum yapacağım sana... Falcı değilim 😂😂😂gerçi tarot vs anlarım 6 his süper.... Tek birşey yazacağım sonra aradan zaman geçince oldu olmadı yazarsın.... Bak seni onu tanımam satır araları ile öngörü... İstesen ilişki yaşarsın başlatırsın ve ne kadar inkar edersen et bağlanırsın.... Komik yazabilirsin kendinle dalga geçebilirsin lakin kalple seven bir kişiliksiz.... Devamı şu bu hikayenin sonunda sen üzülürsün.... Olmayacak aradığın o değil seninki sadece artık her kimse gelsin beni bulsun psikolojisi itiraf etsende etmesende.... Bu o değil 🙏🙏🙏🙏derinleşme 🙏bu arkadaşlık senin zannına göre bile kötü bitebilir ummadığın kelimeler geçebilir..... Sevgilerimle

Kalple seven bir kişiliksin yazdım 😃kişiliksiz değil( düzeltme)

X